Spoločnosť SSS FOOD MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. je popredným dodávateľom strojov na spracovanie potravín v Číne. Venujeme sa výskumu a vývoju zariadení, ktoré zahŕňajú nielen bežné typy, ale aj prispôsobené, našou významnou výhodou je, že môžeme vyrábať a navrhovať zariadenia podľa vašej skutočnej situácie a poskytovať vám flexibilné riešenia.

Naše služby sa pohybujú od dizajnu a výroby až po predaj, ako aj konzultácie. Špecializujeme sa na zariadenia na spracovanie rýb, zariadenia na spracovanie mäsa, mrazničky, fritézy, zeleniny a zariadenia na spracovanie ovocia, ako sú stroje na filetovanie rýb, stroje na spracovanie rýb, brúsky na mäso, fréza na mäso, špirálové mrazničky, fritéza,

Naši vedúci inžinieri majú viac ako 20 rokov odbornej praxe v tejto oblasti. Využívajúc pokročilú technológiu a inovatívnu koncepciu dizajnu, ako aj bohaté skúsenosti s potravinárskymi strojmi poskytujeme zákazníkom z celého sveta najvyššiu úroveň vybavenia. Naše hlavné trhy sú Rusko, Veľká Británia, USA, Brazília, Nový Zéland, Juhovýchodná Ázia, Izrael, Austrália a tak ďalej.

Počas posledných 10 rokov sme sa stali dlhodobým dodávateľom pre mnoho potravinárskych spoločností a pomohli mnohým rybám a potravinárskym podnikom zriadiť svoje výrobné linky. Na základe vynikajúcej kvality, konkurencieschopné ceny a najlepšie služby sme získali veľký súhlas od zákazníkov.

Dnes SSS FOOD MACHINERY TECHNOLOGY CO, LTD. bude neustále dodržiavať základný princíp "úprimnosť, servis a úspech" a ponúknuť to najlepšie vybavenie pre zákazníkov na základe udržania výskumu a vývoja. Sme skutočne tešíme na spoluprácu s vami a vytváranie jasnej budúcnosti spolu s vami.