Chapati mixér na cesto

mixér mixer chapati Popis produktu miešačka a miešačka je možné prevádzkovať súčasne, múčka účinne premieňať do expanznej sily pece, znižovať výrobné náklady, dva rýchlostní partneri, si môžu vymieňať diskrétne, mechanický alebo digitálny panel, ľahko ovládateľný, voľne. ..
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

chapati mixér na cesto


Popis produktu

mixér a mixážny bubon je možné prevádzkovať súčasne, efektívne premiešať múku, dobre do expanznej sily pece, znížiť výrobné náklady, dva rýchlostní partneri, si môžu vymieňať diskrétne, mechanický alebo digitálny panel, ľahko ovládateľný, voľne riadiť čas miešania, jednoduchý na použitie, celozrnná nehrdzavejúca oceľ 304, vybavená ochranným krytom, odolná a bezpečná. ľahká údržba, je dobrým pomocníkom v pekárňach pre jedálne, reštaurácie a výrobu použitého cesta.


Vlastnosti

1.Barrel: vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ 304 suda, pevná a odolná, ľahko sa čistí, vybavená ochranným krytom nad hlavňou, bezpečnejšia pre pracovníkov.

2. háčik: Veľký vonkajší priemer háku na miešanie, vysoká rýchlosť, nikdy nevyreže tkanivo cesta, zvyšuje množstvo nasiakavosti, zvyšuje flexibilitu, zabezpečuje kvalitu cesta.

3.Technické zariadenie a kryt: humanizovaný ovládací panel, môžete zmeniť každú operáciu podľa rôznych potrieb prispôsobiť časovač, nechať mixér byť dobrým pomocníkom pre vašu prácu, zváraný podvozok s ohýbaním ocele, špeciálna protikorózna úprava pre telo, nikdy nehrdzavejte na stroj, pomocou elektrostatickej práškovej vrstvy ľahko čistiteľnej, trvanlivej, dlhej životnosti.

pre videá, manuálne alebo podrobnejšie obrázky mixéra, prosím kontaktujte so mnou voľne.图片99.jpg


Hot Tags: chapati cesta mixer, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť