Industry Chapati Machine

Stroj na výrobu papierových strojov Popis produktu: 1. Stroj na výrobu strojov je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, stabilný a odolný. 2. Existuje mnoho rôznych modelov podľa priemeru palacinky, Môžete mi povedať svoje požiadavky, potom budeme poskytovať model suitabe. 3. Vykurovanie ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Strojársky strojček

Popis produktu :

1. Strojársky stroj je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, stabilný výkon a odolný.

2. Existuje mnoho rôznych modelov podľa priemeru palacinky, Môžete mi povedať svoje požiadavky, potom budeme poskytovať model suitabe.

3. Horák dosiahol elektromagnetické vykurovanie, teplota môže byť presná na 0,01 stupňa, môže pracovať 24 hodín nepretržite.

4. Tento stroj môže robiť wafle, pizza, tenký chlieb, palacinky atď.

5. Môžeme prispôsobiť teplotu a teplotu tepla podľa Vašich požiadaviek.

6. Vysoká účinnosť.


FAQ

1. Otázka: Toto je môj prvýkrát import, ako môžem dostať stroj?

Odpoveď: Po potvrdení objednávky a platenia zariadenia vám môžeme pomôcť dodať stroj na výrobu knedlíkov najbližšiemu námornému prístavu alebo letiska, alebo dverám k dverám, prostredníctvom expresu atď. Sme veľmi skúsení, prosím, ubezpečte sa.

2. Otázka: Toto je môj prvýkrát, čo používate tento stroj, je to ľahké ovládanie?

Odpoveď: Tento stroj je veľmi ľahko ovládateľný, potrebuje iba jeden človek. A po dodaní stroja vám tiež poskytneme anglickú používateľskú príručku a jednoduché video pre vašu referenciu.

3. Otázka: Ako je kvalita stroja?

Odpoveď: Náš stroj používa materiály z nehrdzavejúcej ocele s primeraným dizajnom a starostlivou výrobou a pod. Pred dodaním stroja budeme skúšať stroj po tom, ako zabezpečíme dobrý chod a výkon stroja, potom ho doručíme. obávať.

4. Otázka: Aký je spôsob platby?

Odpoveď: Prijímame väčšinu spôsobu platby, napríklad T / T, Western Union, Paypal, L / C atď.

Vyšetrovanie