Linka na výrobu rastlín z rybej múčky pre ázijský trh

Spoločnosť SSS Food Machinery Company sa špecializuje na linku na spracovanie rýb a morských plodov od rezania, filetovania, čistenia a balenia rýb až po ich zneškodňovanie a z toho profituje. SSS dodáva strojné zariadenia postavené na absolútne najvyšších špecifikáciách, ktoré používajú hrubšie oceľové plechy ako konkurencia a najkvalitnejších dodávateľov značkových komponentov. Nikdy nekupujte sušičku s hrúbkou ocele menšou ako 10 mm. Pre vysokú účinnosť ponúkame dvojzávitovkový lis. Konečným produktom je kvalitná rybacia múčka a rybí olej.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis výroby

Spoločnosť SSS Food Machinery Company sa špecializuje na linku na spracovanie rýb a morských plodov, od rezania, filetovania, čistenia a balenia rýb až po spracovanie odpadu a z toho profituje. SSS dodáva strojné zariadenia postavené podľa absolútne najvyšších špecifikácií, s použitím hrubších oceľových plechov ako konkurencia a najkvalitnejších dodávateľov značkových komponentov. Nikdy nekupujte sušičku s hrúbkou ocele menšou ako 10 mm. Pre vysokú účinnosť ponúkame dvojzávitovkový lis. Konečným produktom je kvalitná rybacia múčka a rybí olej.

Technické dáta

Celý závod:Skrutkový dopravník ---- Varenie ---- Lisovanie ---- Sušenie ---- Chladenie - triedenie - mletie - balenie

image

* 1-ročná záruka
Na linku na výrobu rybej múčky SSS sa poskytuje 1-ročná záruka na hlavné diely a ložiská.

* inštalácia

Spoločnosť SSS získala rozsiahle skúsenosti z dodávok všetkých závodov ako inštalácií na kľúč, niekedy aj v tých najnáročnejších podmienkach. Zo 110 zamestnancov je 10 technikov vyškolených na vykonávanie inštalácií a servisov.

* dobrá údržba - absolútna dôležitá
Spoločnosť SSS dodáva servisných technikov a náhradné diely v čo najkratšom možnom čase, pretože dobrá údržba je absolútne dôležitá pre zabezpečenie nepretržitej a bezproblémovej prevádzky s akoukoľvek prevádzkou na výrobu rybej múčky a kafilérie.

* Viackooperačná služba

Technologyknowledgeshare

Poradenstvo pri výstavbe tovární

Čo od vás potrebujeme vedieť

• Popíšte druh a veľkosť rýb alebo odpad z rýb, obsah oleja a čas od úlovku do spracovania
• Ak chcete odhadnúť veľkosť rastliny, vynásobte 1,4 denného priemerného úlovku v tonách za 24 hodín.
• Popíšte umiestnenie, blízko mesta, mora alebo rieky.
• SSS dodá inžiniering, dispozičné riešenie, inštaláciu, uvedenie do prevádzky a servis.Hot Tags: linka na výrobu rastlinnej rybej múčky pre ázijský trh, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like