Malá rybia múčka pre ryby s nízkymi cenami

Malá rybia múčka pre ryby s nízkymi cenami

Linka na výrobu práškového rybieho prášku
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

malá rybia múčka na kŕmenie rastlín s nízkou cenou


未标题-2

Ryby v surovom stave v podstate realizujú automatické riadenie výrobnej linky z procesov varenia, lisovania, sušenia a separácie oleja a vody v pevnom skupenstve. Celá výrobná linka sa skladá hlavne zo závitovkového dopravníka, vyhnívacieho lisu, lisu, sušiča rúrkových dosiek, vodorovnej závitovkovej odstredivky, oddeľovača diskov a ďalšieho zariadenia.


Surové ryby alebo rybie kotlety a útržky sa po odstránení železa pomocou magnetického separačného zariadenia nepretržite privádzajú do vyhnívacieho zariadenia dopravníkom. Po uvarení suroviny vstupuje priamo do lisu. Po stlačení dvojitou skrutkou sa lisovaná šťava dostane do zásobnej nádrže. Zvyšok z rýb vstupuje do horizontálnej závitovkovej odstredivky na separáciu tuhá látka-kvapalina, zvyšky rýb a rybia tekutina sa separujú a zvyšky rýb sa vracajú do sušiarne na tepelné spracovanie. Po vysušení sa produkt predáva ako hotová rybia múčka. Oddelená rybia tekutina sa odošle do separátora disku. Kvôli vysokému separačnému faktoru odlučovača motýľov a silnej schopnosti separácie kvapalina-kvapalina sa rybí olej môže úplne oddeliť od vody a separovaný rybí olej vstupuje do nádrže na skladovanie oleja a potom sa balí na predaj.


Celý výrobný proces mokrej rybej múčky sa spracováva v úplne uzavretom stave s vysokým stupňom automatizácie a čistého výrobného prostredia.

tabuľka procesov:

QQ 图片 20180908095556

鱼粉 加工 程序expozície:

fotobanka (1)

vitajte, kontaktujte ma priamo!


potravinársky stroj

Hot Tags: malá rybia múčka pre ryby s nízkymi cenami, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továrne, lacné, zľavy, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like