Závod na spracovanie rybej múčky

Závod na spracovanie rybej múčky

Predstavenie výrobku1. Popis:

Táto malá výrobná linka na výrobu rybej múčky je špeciálne navrhnutá a vyrobená pre našich zákazníkov, ktorí chcú spracovať zvyšky ako rybacia hlava, rybie klobásy a droby, tiež si môžu poradiť s malými celými čerstvými rybami, celá výrobná linka má kompaktnú štruktúru, pekný vzhľad vzhľad, ľahká obsluha a dobrý výkon.2. Suroviny: Celé ryby, rôzne druhy čerstvých rýb, rybie hlavy, rybie klobásy a droby3. Produkty: Túto linku je možné použiť na výrobu výživnej rybej múčky, jedná sa o vysoko kvalitné krmivo pre rôzne druhy zvierat, ako sú psy, mačky, hovädzí dobytok, ryby, kačice, kurčatá, konečné jedlo môže byť ľahko stráviteľné, výživa bude 90 % lepšie vstrebáva.4. Kapacita: 2ton-3ton / deň, 5-10ton / deň5. Vývojový diagram:Skrutkový dopravník ---- Varenie ---- Lisovanie ---- Sušenie ---- Balenie6. Napätie v Číne: Tri fázy: 380V / 50Hz, Jedna fáza: 220V / 50Hz, môžeme to urobiť podľa miestneho napätia zákazníkov podľa rôznych krajín7. Materiály strojov: Všetky stroje sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s rozumným dizajnom a vysokou automatizáciou
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Rybia múčka (rybia múčka, rybacia múka alebo rybí prášok) je plnohodnotná výživová zložka a doplnok s vysokým obsahom bielkovín, ktorý sa používa pri diétach pre zvieratá a vysoko kvalitné organické hnojivo. Rybí mel je ľahko stráviteľný a výživa môže byť absorbovaná viac ako 90%. Rybia múčka je veľmi dobrou voľbou pre rôzne krmivá pre zvieratá.

Rybia múčka je prísada do krmiva s vysokým obsahom bielkovín a doplnkom výživy, ktorá sa používa hlavne pri diétach pre domáce zvieratá a niekedy sa používa ako vysoko kvalitné organické hnojivo. Je to vysoko kvalitné krmivo pre rôzne druhy zvierat, ako sú psy, mačky, dobytok, ryby, kačice. , kuracie mäso, konečné jedlo môže byť ľahko stráviteľné, výživa bude o 90% lepšie vstrebateľná, veľmi dobrá voľba pre mnoho rôznych krmív pre zvieratá!

20

21

23

6

Predavač :Alextrasza Wu

Email:sale6@3shardware.com

Whatsapp / Wechat / Mobile:+86 19855684164

Tel / fax:+86-551-82819016

Hot Tags: závod na spracovanie rybej múčky, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť