Automatický chlieb / tortilla / chapati / roti / chlieb / tacos na kávu Lavash

Popis produktu Automatický stroj na chlieb lavash a lis na tortillu. Tvar je nastaviteľný na guľatý tvar a tvar obdĺžnik / štvorec. 使用 说明 NAŠI ZÁKAZNÍCI Balenie& Prepravná spoločnosť Úvod SSS HARDWARE INDUSTRY bola založená v roku 2005. Sme jedným z popredných strojových riešení ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu
Automatický stroj na chlieb lavash a lis na tortillu.
Tvar je nastaviteľný na guľatý tvar a tvar obdĺžnik / štvorec.

Priemer
Kapacita
8 palcov
14000 ks / hod
12 palcov
7000 ks / hod
使用说明
NAŠI ZÁKAZNÍCI
Balenie&a preprava
Predstavenie spoločnosti
SSS HARDWARE INDUSTRY bola založená v roku 2005. Sme jedným z popredných poskytovateľov strojových riešení v Číne. Máme dve hlavné divízie: hardvérové ​​a potravinárske stroje. Naša továreň sa rozkladá na ploche 60 000 m² a vlastní 300 súprav zariadení. Podporuje nás sedem závodov, aby sme zabezpečili našu dobrú kvalitu a rýchle dodanie.

Naše služby& Sila

* So skúseným tímom R& D a senior inžiniermi s viac ako 20-ročnými profesionálnymi skúsenosťami poskytujeme našim zákazníkom produkty najvyššej kvality, praktické vzory a profesionálnu technickú podporu. Našou vynikajúcou výhodou je, že by sme vyrobili& navrhnite zariadenie podľa vašich požiadaviek a poskytnite vám flexibilné riešenia.
* Za posledných 10 rokov sme sa stali dlhodobým dodávateľom pre mnoho potravinárskych spoločností a pomohli sme mnohým rybárskym a potravinárskym závodom založiť ich výrobné linky. Na základe vynikajúcej kvality, konkurencieschopnej ceny a najlepších služieb sme získali veľký súhlas našich zákazníkov. Princípom ÚNIKU, SLUŽBY a ÚSPECHU sme si získali svetovú reputáciu. Naše výrobky sú veľmi populárne vo Veľkej Británii, Taliansku, Nemecku, Francúzsku, Poľsku, Slovinsku, Bulharsku, Bielorusku, Srbsku, Rusku, Kanade, Amerike, Mexiku, Kórei, Brazílii, Argentíne, Kolumbii, Guatemale, Venezuele, Juhoafrickej republike; Nový Zéland.
* Tím služieb rýchlej reakcie je pripravený vyriešiť akékoľvek problémy, s ktorými sa naši zákazníci môžu stretnúť pred& po predaji.
* Kvalita je našou najvyššou prioritou a o vašu spokojnosť sa snažíme.
* Ste srdečne vítaní, ak chcete navštíviť našu továreň podľa vášho pohodlia. Dúfajme, že by sme mohli spolupracovať a spoločne vytvoriť svetlú budúcnosť.
FAQ
1. Otázka: Aká je záruka
Odpoveď: Jednoročná záruka. Odo dňa prijatia stroja bolo možné ľubovoľnú poruchu okrem nesprávnej činnosti v záručnej dobe voľne opraviť. Cestovné a hotelové výdavky by však mal hradiť kupujúci.

2. Otázka: Čo je popredajný servis
Odpoveď: Poskytujeme kompletnú manuálnu knihu a 24-hodinovú online službu na riešenie problémov, ak dôjde k problémom s prevádzkou alebo dôjde k poruche.

3. Otázka: A čo spôsoby dopravy?
A: Námorná preprava, letecká preprava, pozemná preprava a expres. K dispozícii je donášková služba do prístavu alebo k dverám.

4. Otázka: Aká dlhá je doba dodania?
Odpoveď: Pretože sa jedná o obrovský stroj, bude dodacia lehota asi 3 mesiace. (ďalej je možné dohodnúť)

5. Otázka: Aké sú vaše platobné podmienky?
Odpoveď: Platba<=5 000="" usd,="" 100%="">
Platba>=5 000 USD, 30% T / T vopred, zostatok pred odoslaním.

6. Otázka: Aký spôsob platby môžete prijať?
A: T / T, L / C, Western Union.Kontakt
Yenni Ding

SSS Food Machinery Technology Co., Ltd.

e-mail:sale5@3shardware.com; yendoel@yahoo.com

Mobil / whatsapp / wechat:
+86-15305514445

https://www.3shardware.com/
https://www.sssfoodmachinery.com/


Hot Tags: automatický stroj na chlieb / tortillu / chapati / roti / pita na chlieb / tacos, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like