Kompletné malé krmivo pre zvieratá Pelety Výrobná linka

Hydina Broiler Ošípané Kuracie Dobytok Stroje na spracovanie krmív 1, Ring die pelety model môže zlepšiť výrobnú kapacitu. 2, Prijíma vysokú presnosť prevodovky pre vysokú účinnosť. 3, Nerezová oceľ kondicionér na zabezpečenie vysokej kvality pelety krmivá. 4, Siemens motor, ložisko SKF 5, Vysoký výkon, nízky hluk, kompaktná konštrukcia, pohodlná prevádzka a údržba.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Zavedenie zariadenia na výrobu peliet na krmivo pre zvieratá


Táto výrobná linka na výrobu peliet s krmivom pre zvieratá 1 tona za hodinu sa používa na lisovanie surovín do peliet. Surové mateirals môže byť kukurica, pšenica, obilie, pšenica, atď. Spracovanie je zahrnuté drvič-mixer-dopravník-pelety stroj-chladič. Táto malá výrobná linka na výrobu peliet pre malé zvieratá sa vo veľkej, strednej a malej akvakultúre, farmách pre hospodárske zvieratá a zariadeniach na spracovanie krmív pre obilie vo veľkej, strednej a malej miere používa. Malá jednoduchá výrobná linka na výrobu peliet pre zvieratá má jednoduchú a ľahkú štruktúru a výrobná kapacita je 500-2000 kg, čo je vhodné pre montáž a údržbu a veľmi praktické pre malé krmivá, farmy a domáce použitie.

Pri výrobe krmiva pre ryby sú ingrediencie zvyčajne rybia múčka, sójová múčka, ryžové otruby, kukuričná múka a pšeničná múka. môže plávajúce 1-2hour.price zahŕňajú iba hlavu stroja.

Pri spustení použite celé zrnko mokrej kukurice ako východiskovú surovinu, zmeňte suchú kukuricu po jej vytekaní a potom zmeňte suroviny po stabilnej práci.

Kŕmna časť by mala byť dobre kontrolovaná, kŕmenie by malo byť stabilné, alebo teplota bude príliš vysoká a materiál sa nevypustí. Keď ste pripravení zastaviť, najprv zastaviť materiál, a potom nechajte stroj nečinnosti po dobu 3 minút, takže materiál vnútri je úplne rozmazané, to sa stáva krehké, a to je ľahké čistiť.

Ak sa materiál zastaví ihneď po zastavení materiálu, materiál vo vnútri je mäkký a lepkavý.


Hot Tags: kompletné malé krmivo pre zvieratá pelety výrobnej linky, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena
Zavedenie zariadenia na výrobu peliet na krmivo pre zvieratá Táto výrobná linka na výrobu peliet s krmivom pre zvieratá 1 tona za hodinu sa používa na lisovanie surovín do peliet. Surové mateirals môže byť kukurica, pšenica, obilie, pšenica, atď. Spracovanie je zahrnuté drvič-mixer-dopravník-pelety stroj-chladič. Táto malá výrobná linka na výrobu peliet pre malé zvieratá sa vo veľkej, strednej a malej akvakultúre, farmách pre hospodárske zvieratá a zariadeniach na spracovanie krmív pre obilie vo veľkej, strednej a malej miere používa. Malá jednoduchá výrobná linka na výrobu peliet pre zvieratá má jednoduchú a ľahkú štruktúru a výrobná kapacita je 500-2000 kg, čo je vhodné pre montáž a údržbu a veľmi praktické pre malé krmivá, farmy a domáce použitie.

Vyšetrovanie

You Might Also Like