Jednorazový maska ​​na tvár s maskou na uši 3

Princíp: Tri vrstvy celého kotúča z netkanej textílie po odvíjaní cez pohon valca, látka cez automatické skladanie, okraj vrecka; Mostík z nosovej lišty sa vytiahne a rozvinie v jednom kotúčiku, oreže sa na pevnú dĺžku a potom sa importuje do okraja textilnej tašky. Zariadenie ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

.jpg

princíp:Tri vrstvy celého kotúča z netkanej textílie po odvíjaní cez pohon valca, látka cez automatické skladanie, okraj vrecka; Mostík z nosovej lišty sa vytiahne a rozvinie v jednom kotúčiku, oreže sa na pevnú dĺžku a potom sa importuje do okraja textilnej tašky. Obidve strany sú zvárané k tesneniu pomocou ultrazvukového zvárania a potom prostredníctvom ultrazvukového bočného tesnenia pomocou tvarovacieho nástroja rezacieho noža; Potom je maska ​​dopravená do dvoch zváracích staníc na ušné masky cez montážnu linku dopravného pásu a maska ​​je nakoniec vytvorená po ultrazvukovom zváraní ušného pásu. Keď je maska ​​vyrobená, dodáva sa na rovnú linku montážnou linkou na zber.

Informácie o zariadení

.png

Detekcia produktu

2.png1.png.png

Prečo si nás vyberie?

.png.png1.png

Teraz sú časom peniaze v tomto špeciálnom čase.

Ak objednávku zadáte včas,

Túto príležitosť využijete pred ostatnými.

Iní už konajú.

.png

Balenie& Doprava
  • Podrobnosti o balení: Plastový vak& Drevené púzdro

  • Prístav: SHANGHAI


  • .png

Naše služby

24 / 7 Online služby

Ponúkame systematické a všestranné služby šité na mieru zákazníkom. Disponujeme tímom čestných, skúsených, zodpovedných a vynikajúcich pracovníkov, ktorí ho držia ako náš pracovný princíp a ponúkajú našim zákazníkom rýchle a uspokojivé služby.

Vždy veríme, že iba na to, aby sme zákazníkom poskytovali vysoko kvalitné produkty, môžu mať zákazníci istotu, že ich používajú a zarábajú šťastne. Vzájomná výhoda a obojstranne výhodná situácia je naša firma.

informácie o spoločnosti

.png

.png

FAQ

1. Kedy môžem získať cenu?

Zvyčajne uvádzame ponuky do 24 hodín po obdržaní vašej otázky. Ak potrebujete naliehavú odpoveď, zavolajte nám alebo nám pošlite e-mail, aby sme vašu otázku považovali za prioritu.

2. Ako uvádzate cenu?

Citujeme podľa komplexných nákladov. Ako výrobca uvádzame ceny nižšie a rýchlejšie ako obchodné spoločnosti.

3. Môžete zaručiť kvalitu?

Sme výrobca a kvalita je vždy naším princípom. Považujeme reputáciu za prioritu, aby sme si mohli udržiavať dlhé vzťahy s našimi obchodnými partnermi.

4. A čo dátum odoslania a dodania?

Zvyčajne prepravujeme tovar po mori za nižšie náklady. Z dôvodu vašej naliehavosti môžeme tovar prepraviť aj letecky alebo expresne, čo by bolo oveľa drahšie.


Hot Tags: stroj na jednorazové tvárové masky s ušnou slučkou 3 stroj na výrobu masiek s vrstvou masky, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like