Efektívna automatická tortilla výrobná linka

Efektívna automatická tortilla výrobná linka

Efektívna automatická tortilla výrobná linka produkuje viac ako druhy tortilly
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

  Efektívna automatická tortilla výrobná linka


Drahý tortilla šéf,


        

Aj keď jete tortilla, zdá sa, že som voňal lahodnú chuť ......


Nikto nevie, ako dlho existuje tortilla! No, ľudia vedia, že dopyt na trhu tortilla sa postupne zvyšuje,a tortilla sa stala základnou zdravou základnou potravinou v márnom živote.


Ak chcete otvoriť skutočný tortilla obchod, a predať tortilla, potom je to naozaj dobrý projekt. No, tradičná tortilla vyrobená ručne je tak pomalá, nízka účinnosť a plytvanie prácami.Takže, dnes som ti priniesol vzrušené správy:


Stabilné tlačenie:SSS Hardware International Trading Co, Ltd. produkoval rad efektívnych automatických tortilla výrobnej linky, ktoré vás vyrábajú 800-1500 kusov tortilla do 1 hodiny. Ak by si mal výrobnú linku, mohol by si čoskoro zbohatnúť,

                              216888

V prípade, žeEfektívna automatická tortilla výrobná linka vyrábať SSS Hardware International Co, Ltd


Potom sa spýtate: Aké sú výhody nákupu efektívnej automatickej tortilla výrobnej linky?


Výhody nákupu1] Jedna automatická tortilla výrobná linka môžerovná sadesať tortilla tvorcovia, a zlepší produktivitu pre vás, ušetriť náklady na spracovanie, a vaše vyhliadky na trhu bude jasný.

 

2] Efektívna automatická tortilla výrobná linka je automatická, flow prevádzka, ušetriť čas, ušetriť prácu, a ušetriť náklady.

 

3]Kvalita efektívnej automatickej tortilla výrobnej linky je stabilný a spoľahlivý,a automaticky dokončiť výrobu tortilla.

 

4.)Efektívne Automatické Tortilla Výrobná linka používa manuálne pokyny,nepretržite výrobu na vyžiadanie a jedna výrobná linka je vybavená multi-účely, môže produkovať viac ako dvadsať druhov tortilly. Dôvodom je skutočnosť, že výrobná linka sa skladá z nasledujúcich krokov operácie:


1)  Podávacie zariadenie,


2)  Výlisky,


3)  Zariadenie na pečenie,


4)  Prenosová sústava,


5)  Operácia jedným kliknutím,


6)  Automatické dokončovanie,

 

5] Jedna efektívna automatická tortilla výrobná linka sa rovná desiatim tortilla tvorcovia, a to môže800-1500kúsky tortilly do jednej hodiny. Kapacita je efektívna a šetrí pracovnú silu.

 

6]Efektívna automatická tortilla výrobná linka je vybavená dobrou lisovanie zomrieť,a môže produkovať dobre vyzerajúce tortilly,tortilla 'kvalita vykonaná efektívnou automatickou výrobnou linkou môže byť porovnateľná s človekom tortilla. Takže výrobná linka môže nahradiť pracovnú silu.

 

7]Keď efektívna automatická tortilla výrobná linka beží v uzavretom stave,to nemôže ublížiť ľuďom (S výnimkou ľudských faktorov).

                16888234

Efektívna automatická tortilla výrobná linka vyrábaná SSS Hardware International Trading Co, Ltd.Potom sa spýtate: Čo je jedinečnosť Predaj Proposition?


Výrobná kapacita je nielen vysoká (800-1500 kusov tortilla do jednej hodinya chod výrobnej linky sú stabilné, ale tiež poskytujeme silný ......

 

Záväzok nulového rizika


Sľubujem, že nemáte žiadne riziká na kúpu výrobnej linky.

 

Po jednom mesiaci ste dostali výrobnú linku, a pocit, žeto nie je dobre stojí za peniaze, ktoré ste zaplatili:

 

1] Výrobná linka nemôže produkovať 800-1500 kusov tortilly do jednej hodiny.

2] Chod výrobnej linky nie je vôbec stabilný (Vysvetlite príčinu)

3] Výrobná linka zranil ľudí (Prosím, povedzte skutočnú príčinu nehody)

Prosím, povedz mi to a ja.Savám 100% vrátenie peňazí okamžite.

 

Pýtate sa, že: Ak je problém v prevádzke, ako môžem získať vašu pomoc pre tak dlhé vzdialenosti?

 

Toto je veľmi dobrá otázka.SSS Hardware International Trading Co,Ltd. vám poskytuje ......

 

                                       Záručný záväzok

 

Ⅰ.Do jedného roka, SSS Hardware International bude poskytovať nasledujúce služby:

 

1] Riešenie problémov prostredníctvom mobilného videa,

 

2]Odoslanie podrobného mobilného videa z inštalácie,

 

3]Odoslanie podrobného mobilného videa z výrobnej linky v prevádzke,

 

4]Odoslanie mobilného videa o výmene ľahko poškodených častí (vykurovacie potrubie a dopravníkový pás atď.)

 

2.Regarding the problems that the buyer can't solve yourself,the seller(SSS Hardware International Trading Co., Ltd) will arrange thepopredajný servisný personál na vaše pracovné miesto na údržbu výrobnej linky a vlak váš mechanik know-how ......

 

Predávajúci (SSS Hardware International Trading Co,Ltd) bude zodpovedný za príchod a vrátenie letenky popredajnýchservisný personál,a ľahko poškodené diely (vykurovacie potrubie a dopravníkový pás) a maitenence náklady.

 

3.Po jednom roku, ak potrebujete, predajca (SSS Hardware International Trading Co,Ltd) bude poskytovať nasledujúce služby:

          

Po roku neskôr, kupujúci bude zodpovedný za náklady na ľahko poškodené diely (vykurovacie potrubie a dopravník belf), letenku príchodu a návratu SSS po-predajservisný personál, maitenence náklady, 150 USD.

 

Pýtate sa, že: Efektívna automatická tortilla výrobná linka je praktické, potom koľko to stojí?


                   Cena


Podľa hodnôt automatickej tortilla výrobnej linky, aspoň, FOB Ningbo cena bude 12.000 USD.

 

No, pretože v tomto roku, svetová ekonomika je ovplyvnená epidemická situácia. Takže nakoniec sme stanovili cenu na FOB Ningbo, 11.000 USD.

 

No, ak s nami zadáte objednávku prvýkrát, dám vám preferenčnú cenu, FOB Ningbo,10,000Usd.Táto cena FOB je k dispozícii len na obdobie od 18.a)2020 až 18. januáraa),2021.A to bude za cenu FOB Ningbo:11 000 USD dňaDecembera),2021.

 

Bol som oprávnený manažérom zahraničného obchodu spoločnosti ponúknuť vám takú nízku cenu, FOB Ningbo,10,000Usd.Takže prosím pošlite mi dotaz a miesto objednávky s nami teraz.

 

Ak sa stále pozeráte, stratíte šancu maťv prípade, žeEfektívna automatická tortilla výrobná linkaza zvýhodnenú cenu.A pamätajte si prosím: Nemáte žiadne riziká pre obchod s nami.


S pozdravom: Joe Samson

SSS Hardware International Trading Co., Ltd.

Wechat:zj15267143756

Mobilný telefón:0086-152-5514-3682


Ps:

 

1] Akonáhle si kúpite tentoEfektívna automatická tortilla výrobná linka,budete mať výrobnú kapacitu ľahko:800-1500 ks/1 hodina;A môžete si zarobiť peniaze, ktoré budete počítať.

 

2]Prosím pošlite mi svoj dotaz a objednajte si s nami teraz,

Ak sa stále pozeráte, stratíte šancu kúpiťv prípade, žeefektívna automatická tortilla výrobná linkaza zvýhodnenú cenu.

      

  


Hot Tags: efektívna automatická tortilla výrobná linka, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like