Elektrický stroj na škálovanie rýb Čistiaci stroj na spracovanie rýb s CE

Komerčný rezací stroj na malé a veľké rybie filé
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Komerčné zariadenie na rezanie filé na malé a veľké filé / spracovanie rýb

Zavedenie stroja na rybie filé

1. Rybie filé je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, odolnejšej a odolnejšej voči opotrebovaniu. Čepeľ je vyrobená zo špeciálneho materiálu, upraveného špeciálnym teplom, ostrého a odolného. Cesta je veľmi jednoduchá. Pohodlná, bezpečná a spoľahlivá.

2. Čepeľ sa ľahko čistí. Hrúbku rezu je možné prispôsobiť, ale nedá sa upraviť. Rezná plocha je rovná a hladká a je vhodná pre lososové ryby, kalmáre, sépie alebo skopové a kravské žalúdky&# 39 atď.

3. Tento stroj je možné použiť v továrni na spracovanie mäsa, vo vodnom spracovateľskom závode a vo veľkom rozsahu stravovania.


Elektrický stroj na odstraňovač rýb odstraňovač rybiek Zariadenie na spracovanie rýb Úvod:

Tento stroj používa na odstránenie váhy vysokotlakovú vodu. Po prívode dovnútra je vo vnútri 5 vysokotlakových vodných trysiek, ktoré sú striekané z horného, ​​ľavého a pravého smeru. Počas procesu striekania vstupujú ryby do dopravníka a do výtlačného otvoru. Prepravujú sa a likvidujú vo vodotesnom kryte; na oboch stranách vodotesného krytu sú umiestnené dve vodné clony, vstupná vodná clona je umiestnená na prednej strane odvápňovacieho vstupu a výstupná vodná clona je umiestnená na zadnej strane výstupného otvoru. Nastaviteľná rýchlosť behu.


Hot Tags: elektrický stroj na škálovanie rýb, čistiaci stroj na spracovanie rýb s CE, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť