Eletrical ryby stupnice odstránenie stroja

Eletrical ryby stupnice odstránenie stroja

1. Tento ručne rybie stupnice odstraňovač sa používa hlavne na odstránenie rýb stupnice s jedinečne navrhnutý kefa. Tento stroj odstrániť meradle s vysokou rýchlosťou a bez Hram na ryby telo. 2. rukoväť je oddelená od hlavného telesa stroja, ktorý je flexibilný a pohodlný na použitie. V rovnakom čase, stroj prijíma anti-Splash dizajn, ľahko čistiť váhy. 3.It je vyrobená z 304 nerezovej ocele pre dlhú dobu používania. A to môže spracovať rôzne veľkosti rýb. 4. vhodné pre vodné produkty spracovateľského priemyslu, potravinárstva a nápojov, továreň na spracovanie potravín a iné jednotky.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Elektrická ryba stupnice odstránenie stroja

image


PRINCÍP PRÁCE

 1.Tento ručne rybie stupnice odstraňovač sa používa hlavne na odstránenie rýb stupnice s jedinečne navrhnutý kefa. Tento stroj odstrániť meradle s vysokou rýchlosťou a bez Hram na ryby telo.
2.Rukoväť je oddelená od hlavného telesa stroja, ktorý je flexibilný a pohodlný na použitie. V rovnakom čase, stroj prijíma anti-Splash dizajn, ľahko čistiť váhy.
3.Je vyrobená z 304 nerezovej ocele na dlhú dobu použitia. A to môže spracovať rôzne veľkosti rýb.
4.Vhodné pre vodné produkty spracovateľského priemyslu, potravinárstva a nápojov, továrne na spracovanie potravín a iných jednotiek.

image


image

kontaktujte vás, ak máte otázku:

Anna

WhatsApp/WeChat + 86 181 5535 5562Hot Tags: Elektrické ryby stupnice odstránenie stroja, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľavy, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like