Fish Pin Bone Remover

Fish RONE Remover 1. Popis produktu SSS predstavuje zariadenie na odstraňovanie kostného tkaniva s rýchlym a ťahovým ovládaním a jedinečným mechanickým zberom, ktorý jemne odstraňuje pinové kosti z takmer všetkých čerstvých, rozmrazených a studených údených rybích filetov. Tento prenosný svetelný pin Pin Bone ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Fish RONE ODSTRÁNIŤ

1. Popis produktu

Spoločnosť SSS predstavuje zariadenie na odstraňovanie kostí s prenosným osvetlením s rýchlou a ťahovou kontrolou výkonu a unikátnym mechanickým vychystávaním, ktoré jemne odstraňuje pinové kosti z takmer všetkých čerstvých, rozmrazených a studených údených rybích filetov.

Tento prístroj na odstraňovanie kostí od prenosných svetiel je napájaný vzduchom a bol vyvinutý a testovaný tak, aby spĺňal aj najnáročnejšie pracovné podmienky. Mohol by byť použitý pre krčné kosti a pinové kosti, ktoré ostali v filé po automatickom vykosťovaní pinov. Majú vyššiu produktivitu ako kliešte, používané pre kontrolu po spracovaní linky.Môžeme zaistiť, že náš prenosný svetelný pin Bone Removergives najlepšie výsledky vôbec, najvyšší možný výnos a kapacitu a je najspoľahlivejšie.


Hot Tags: fish pin remover kosti, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like