Spracovanie rýb rybie škrabanie a vnútornosť

Spracovanie rýb rybie škrabanie a vnútornosť

Spracovanie rýb Spracovanie rýb a oddeľovanie strojov Princíp fungovania stroja na odstraňovanie vnútorných rýb Najskôr položte ryby správne do prívodného portu rukou, valcová hriadeľ v stroji automaticky prenáša ryby dopredu. V procese dodania, rezací nôž na dne ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Spracovanie rýb rybie škrabanie a vnútornosť


Pracovný princíp zariadenia na odstraňovanie vnútorných rýb

Najskôr položte ryby správne do prívodného portu ručne,   valivý hriadeľ vo vnútri stroja automaticky prenáša ryby dopredu . V procese dodávania rezací nôž na dne otvorí rybie brucho a vytrhne vnútorné orgány, potom sa ryby dopravia do otáčajúcej sa kruhovej drážky, ktorá sa bude pohybovať dopredu, aby sa odstránili váhy .

 

V procese valcovania,   existuje vysokotlakový sprejový systém nad kruhovou drážkou. Pri procese odstraňovania rybacích šupiek sa oddelené rybie váhy a vnútorné orgány umývajú čisté.

 

Nakoniec sa ryby dopravujú dopravným pásom.   Telo ryby je čisté bez váhy a všetky vnútorné orgány sú odstránené a čierny film je tiež odstránený, ktorý je možné priamo spracovať v ďalšom kroku .
Technické údaje zariadenia na odstraňovanie vnútorných rýb

Model

DV-200

Spracovanie hmotnosti rýb

0,5 až 4 kilogram

Moc

2. 3 kw

kapacita

500 kg / h

veľkosť

10 30 * 630 * 1100 mm

závažia

130kg


Hot Tags: spracovanie rýb spracovanie rýb a vykuchanie stroj, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like