Odstránenie rybieho sakulu

Rybie sacle odstránenie hlavy rezanie filé výroba a koža peeling zariadenia spracovanie rýb stroj na spracovanie rýb
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Pásový dopravník → Drvič → závitovka → Plávajúca podložka → Vysokorýchlostný trecí stroj → skrutka

Wet Type Plávajúci stroj na extrudér krmiva pre ryby
Stroj na výrobu krmív pre ryby sa používa na spracovanie pre psov a mačky (krmivo pre spoločenské zvieratá), vtáky, prasiatka, žaby, potápačské a plávajúce vodné krmivá pre ryby. Čo je vysoký a nový technický program, ktorý má zachytiť rozvíjajúci sa trh s krmivom pre spoločenské zvieratá. Certifikát CE najlepšej ceny plávajúce akvarijné ryby krmivo peletu potravinársky stroj hlavne používať kukuricu, rybí prášok, mäsový prášok a niektoré potravinárske prídavné látky ako hlavnú surovinu, prostredníctvom miešania, extrudovanie, praženie, ochutenie získať konečné nafúknuté krmivo pre domáce zvieratá.


PRACOVNÝ PRINCÍP
Tento stroj filé ryby bez hlavy a nakrájajte ryby na 3 časti bez hlavných kostí. Čepele sú navrhnuté v kotúči, takže rybie mäso bude v dobrom stave a prináša výhody nasledujúcemu procesu.

S materiálom z nehrdzavejúcej ocele môže tento stroj dosiahnuť hygienické požiadavky v potravinárskom priemysle v horúcom a vlhkom prostredí. A je ľahké a pohodlné čistenie a obsluha.


Špecifikácie

Rybie filetovanie stroj je automatický rezací stroj, ktorý je vyvinutý SSS. Je to pohodlnejšie ako tradičná metóda ručne a môže skrátiť čas rezania na zníženie intenzity práce. Tento stroj môže spracovať ryby rôznych druhov a veľkostí.

Hot Tags: odstránenie rybích slučiek, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena
Rybie sacle odstránenie hlavy rezanie filé výroba a koža peeling zariadenia spracovanie rýb stroj na spracovanie rýbRybie sacle odstránenie hlavy rezanie filé výroba a koža peeling zariadenia spracovanie rýb stroj na spracovanie rýb

Vyšetrovanie

You Might Also Like