Fish Scaling Machine

Stroj na triedenie rýb 1. Stroj je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 304 s vysokým obsahom niklu, s novým vzhľadom. Nedosahuje sa zásadity a hrdzaví sa ľahko. Táto operácia je jednoduchá a efektívna. Cena je dostatočne rozumná na to, aby zákazníkom spokojný. 2.Tento stroj nepoškodzuje ryby ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Stroj na úpravu rýb

1. Stroj je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 304 s vysokým obsahom niklu, s novým vzhľadom. Nedosahuje sa zásadity a hrdzaví sa ľahko. Táto operácia je jednoduchá a efektívna. Cena je dostatočne rozumná na to, aby zákazníkom spokojný.

2.Tento stroj nespôsobuje poškodenie rybích hláv, rybích chvostov alebo rybích plutv so svojim mimoriadnym tvarom a výkonom, percento škálovania môže dosiahnuť 99%.

3. Stroj má jednoduchú štruktúru, jednoduchú obsluhu a nízku cenu. Je efektívny a praktický.

4. Stroj zaraďuje ryby do pohybu pomocou technológie rotačného efektu. Môže úplne odstrániť váhy, bez poškodenia rýb. Váhy automaticky vyjdú neskôr a ryby sa môžu uvoľniť cez určitý výjazd pre výstup rýb.

5.Produkty sú široko používané na trhoch predaja rýb, reštaurácie a zariadenia na spracovanie rýb, atď.

6. Mechanizmus škálovania stroja je najprv doma iv zahraničí. Hlavný index výkonnosti dosiahne medzinárodnú pokročilú úroveň.


NÁVOD NA OBSLUHU

1.Zastavte stroj (pre bezpečnosť, nezabudnite pripojiť uzemňovací kábel a zástrčku do napájania.) Po vložení rýb ho zapnite a začne pracovať.

2.Môže spracovať kapacitu 8-15kg za čas, asi 20 sekúnd.

3.V priebehu svojej práce pridajte do nej niekoľko vody, aby ste sa zbavili škrabanej váhy, ktoré potom vychádzajú z výstupu z rybacích váh s vodou.

4. Čas potrebný sa líši podľa typu, veľkosti, sviežosti a množstva rýb. Užívatelia ju môžu upraviť v závislosti od okolností.

5. Najskôr vložte ryby do zariadenia a potom stlačte vypínač. Nikdy nedávajte ruky do seba, aby ste predišli poškodeniu.

6.Nesusťte to dlho, keď prvýkrát nepoužívate viac ako 20 sekúnd. Nakrájané ryby sa uvoľňujú z určitého východu.

Upozorňujeme, že neexistuje univerzálny stroj. Prečítajte si pozorne nasledujúce informácie:


Všimnite si:

Nový stroj môže spôsobiť rôzne stupne poškodenia rybích hláv, chvostov a rebier, pretože jeho štetka na mierku je pomerne ostrý, takže nechcete, aby to fungovalo príliš dlho (do 20 sekúnd). Používatelia si môžu myslieť, že ryby nie sú úplne zmenšené. Ale po niekoľkých radách, kedy štetca štetca prirodzene klesá a nie je tak ostrý, je možné zabrániť poškodeniu. (To sa často hovorí ako spustenie).


1. Stroj môže automaticky rozrábať kríž, kapor, chub, trávy kaprov a iné podobné ryby.

2. Stroj je vhodný iba na spracovanie rýb, ktoré vážia len 0,15-2 kg, nie príliš malé alebo príliš veľké.

3.Osobný objem spracovania nesmie byť nižší ako 3 kg. Jeden alebo dva kusy rýb alebo malé množstvo sa do stroja nezapadá, pretože nemôže dosiahnuť dobrý výsledok.

4. Kapacita 8 až 15 kg rýb je možné dokončiť asi za 20 sekúnd, s viac ako 99% škálovaním.

5.motor: 1,1KW; hmotnosť: 52 KG; Rozmery: 53 * 53 * 73 cm


Hot Tags: fish scaling machine, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like