Vysokotlakový odstraňovač rybej váhy

Komerčný malý a veľký stroj na rezanie filé z rýb
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Komerčné malé a veľké rybie filé rezací stroj / zariadenia na spracovanie rýb

Zavedenie stroja na filé z rýb

1.Fish filé stroj je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, odolnejšie a odolnejšie voči opotrebeniu. Čepeľ je vyrobená zo špeciálneho materiálu,ošetrená špeciálnym teplom, ostrým a trvanlivým. Cesta jazdy je veľmi jednoduchá.pohodlná na obsluhu.bezpečnosť a spoľahlivosť.

2.Jeho čepeľ sa ľahko čistí. Hrúbku rezu je možné prispôsobiť, ale nie je možné ju nastaviť. Rezná plocha je plochá a hladká, vhodná pre šikovitý losos, chobotnice, sépie alebo prasa a kravský žalúdok atď.

3.Tento stroj môže byť aplikovaný na spracovanie mäsa továreň, vodné spracovanie továreň a veľké stravovanie.


Elektrický rybí váhový stroj Na odstraňovanie váh na ryby Zariadenie na spracovanie rýb Úvod:

Tento stroj používa vysokotlakovú vodu na odstránenie váh. Po vstupe je vo vnútri 5 vysokotlakových trysiek vody, ktoré sa striekajú zhora, doľava a doprava. Počas procesu striekania ryby vstupujú do dopravníka a vypúšťacieho portu Prepravuje sa a likviduje v vodotesnom kryte; dve vodné záclony sú usporiadané na oboch stranách vodotesného krytu, vstupná vodná clona sa likviduje na prednej strane vymaľovacieho otvoru a výstupná vodná clona sa likviduje na zadnej strane vypúšťaného otvoru. Nastaviteľná rýchlosť chodu.


Hot Tags: vysokotlakový odstraňovač rybej váhy, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť