Banana Slicer Cutter

stroj na rezanie paradajok Ⅰ. Predstavenie predstavenia Paradajka / cibuľa / zemiakov / mrkvy / jablko / ananásové kocky rezačky / zeleniny ovocné odtučňovací stroj Technické Dada BALÍČEK: Štandardné balenie kartónov na vývoz, vhodné pre viacnásobné odovzdanie a diaľkové námorné prepravy. DOBA DODANIA: 20-25 dní po ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

stroj na rezanie paradajok

Ⅰ. Predstavenie výkonu

Paradajka / cibuľa / zemiaky / mrkva / jablko / ananásový kocka rezačka / zeleniny ovocie rozlíšenie stroj

图片17.jpg

Technická Dada

režim

QPJ-191

kapacita

60000 ks / hod (približne 1-2 T / h)

hrúbka

1-8milimetr

uhol

≈90 °

tvar

okrúhly kruh

poškodenie

≈0

Vhodný dia

≤85mm

Moc

2kw

závažia

300kg

rozmer

1000 × 950 × 130 mm


BALENIE:
Štandardné balenie kartónov na vývoz, vhodné na viacnásobné odovzdanie a diaľkové námorné prepravy.


DOBA DODANIA:

20-25 dní po potvrdení objednávky, by sa mal určiť dátum dodania podľa výrobnej sezóny a množstva objednávky.


FAQ

1) Kedy môžem získať cenu?

Zvyčajne citujeme do 24 hodín po tom, ako dostaneme vašu žiadosť.Ak ste veľmi naliehaví, aby ste dostali cenu, zavolajte nám, alebo nám to povedzte vo svojom e-maile, aby sme považovali vašu prioritu za vyšetrovanie.


2) Ako si robíš svoju cenu?

Urobíme cenu podľa našej komplexnej tvorby cien. A naša cena bude nižšia ako obchodná spoločnosť, pretože sme manufacture.You dostane konkurenčné ceny a lepšiu kvalitu.


3) Môžete zaručiť vašu kvalitu?

Samozrejme. Sme továreň výroby. Ešte dôležitejšie je, že kladieme vysokú hodnotu na našu povesť. Najlepšia kvalita je náš princíp po celú dobu. Svoju produkciu môžete úplne uistiť.


4) Ako dlho trvá celý postup?
Po zadaní objednávky je doba spracovania výroby približne 30-45 dní. Potrebujeme 7 dní na to, aby sme pripravili všetko, čo bolo 30 dní na výrobu.


5) A čo dátum dopravy a dodania?
Za normálnych okolností používame zásielku na transpotáciu tovaru. Je to asi 25-40 dní. Závisí to tiež na tom, ktorá krajina a prístav ste. V prípade nejakej mimoriadnej udalosti môžeme tovar poslať letecky expresne, ak si dovolíte dopravné náklady.Hot Tags: banán krájač fréza, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like