Čína dodávateľ Ekonomický paradajkový rezací stroj pre podporu

Čína dodávateľ Ekonomický paradajkový rezací stroj pre podporu

Popis produktu Čína Dodávateľ Ekonomický peeling stroj na podporu krájania Ovocné krájanie stroj je veľmi užitočné pre výrobu čerstvého ovocia plátok, mrazené suché ovocie plátok, suché ovocné plátky a konzervované ovocné plátky, pretože udržiava tvar a hrúbku rezu štandard, a tiež použitie. ..
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu

Čína dodávateľ Ekonomický paradajkový rezací stroj pre podporu


Stroj na krájanie ovocia je veľmi užitočný na výrobu čerstvého plátku ovocia, mrazeného rezu suchého ovocia, suchého ovocného plátku a konzervovaného plátku ovocia, pretože zachováva štandard tvaru a hrúbky rezu a tiež využitie účinnosti a spotreby energie ovocia.

Najdôležitejšie z týchto strojov na krájanie ovocia je vysoká rýchlosť, zvislé krájanie, podpieranie 16 kusov za sekundu a percento poškodenia je takmer nulové, tvar plátku dokonale zaoblený, štandardná hrúbka.

Tiež tento krájač môže byť použitý na krájanie draka ovocie, spojenie, jablko, hruška, sladké zemiaky, zemiaky všetkých 60 druhov ovocia a zeleniny, to je najlepší krájač v Číne kvôli jeho vysokej rýchlosti, vysokej účinnosti, perfektné rezanie tvaru a univerzálne kompatibilita.

Podrobné obrázky

režim

QPJ-191

kapacita

60000 ks / hod (približne 1-2 T / h)

hrúbka

1-8milimetr

uhol

≈90 °

tvar

okrúhly kruh

poškodenie

≈0

Vhodný dia

≤85mm

Moc

2kw

závažia

300kg

rozmer

1000 × 950 × 130 mm

Finálny produkt

Balenie a doručenie

Kontaktuj nás


Predaj: Becky Liu

Mobile / Whatsapp: + 0086-15755374598

E-mail / Skype: 3s @ 3shardware. com

www.sssfoodmachinery.com

Hot Tags: Čína dodávateľ Ekonomický paradajkový rezací stroj pre podporu, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like