Ovocné odšťavovanie stroj, Peeler

Popis produktu Stroj sa používa na šupku pomarančov, jabĺk a iného ovocia a zeleniny. S vysokou rýchlosťou peelingu,je vhodný pre rôzne tvary ovocia a zeleniny,zahŕňa kivi, hruška, persimmon, citrusy, citrón, kaleráb, mango, avokádo, grapefruit, guava, atď. Nevyhnutné pre ovocie a...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu

Stroj sa používa na šupku pomarančov, jabĺk a iného ovocia a zeleniny. S vysokou rýchlosťou peelingu,je vhodný pre rôzne tvary ovocia a zeleniny,zahŕňa kivi, hruška, persimmon, citrusy, citrón, kaleráb, mango, avokádo, grapefruit, guava, atď.

Nevyhnutné pre spracovanie ovocia a zeleniny.

1 Dokáže automaticky zistiť výšku a priemer plodu,

2 Prijíma aj nepravidelný-formoval ovocie. Paring nože môžu automaticky sledovať zmeny v tvare ovocia

čo spôsobuje malé poškodenie ovocia

2 Hlavným materiálom celého rámu stroja je vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ,

úplne ovládané počítačom,

3 PLC a ďalšie elektronické súčiastky sú produkty Japonska Omron.

európskeho certifikátu CE.

 

Štruktúra:
Zariadenie sa skladá z vonkajšieho plášťa, rám tela, ovocné základne, ovocie prechádzajúce vidlice, dopravník, ovocie nastavenie základne, hlavný motor, paring nôž, koniec fréza, coring nôž, PLC, dotykový displej a ďalšie časti.

Je schopný olúpať, rezané konce, jadro, plátok v rovnakom čase alebo samostatne. To sa hodí priemer ovocia a výška automaticky,a peeling hrúbka je nastaviteľná.

Po prvé,vybrať ovocie podľa priemerov,eliminovať super vysoké, super mäkké a super malé ovocie, vzorka 1-3 ovocie pripravené na šupku,potom spustite zariadenie na určenie hrúbky peeling a končí rezanie.


Regulovať všetky pohony,nastaviť akcie a parametre. Dajte ovocie jeden po druhom, priamo do ovocných základov, potom môžu byť olúpané, rezané konce, cored. Nakoniec ovocná dužina, koža, koniec kože a jadier ísť von z troch samostatných otvorov.

 

Tento ovocný peeling stroj môže olúpať okolo 1200 ovocia za 1 hodinu, bez ohľadu na to, akú veľkosť a hrúbku kože ovocie je, pretože je riadený automaticky počítačom. Tiež to môže byť použitý na peer jablko, hruška, kivi ovocie, persimmon a tak na 20 druhov ovocia, takže sa nemusíte obávať, že by bolo k ničomu v každom období.

 

Detailné obrázky

Fruit Juicing Machine,PeelerFruit Juicing Machine,PeelerFruit Juicing Machine,PeelerFruit Juicing Machine,Peeler

Balenie a preprava

 Fruit Juicing Machine,PeelerFruit Juicing Machine,Peeler


Hot Tags: ovocie odšťavovanie stroj, škrabka, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť