Stroj na oddeľovanie ovocných jadier

Tento oddeľovač piva dokáže oddeliť bobuľové ovocie od grapefruitu, pomaranča, citrónu, granátového jablka, mandarínových pomarančov, rozdeliť kožu, obálku a osivo. Je to najlepší spracovateľský stroj na výrobu mandarínových oranžových bobúľ, džúsov, džemu, ovocného piva, octu, sušienok a želé, pretože všetci vieme, že rozdelíme bobule ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Tento oddeľovač piva dokáže oddeliť bobuľové ovocie od grapefruitu, pomaranča, citrónu, granátového jablka, mandarínových pomarančov, rozdeliť kožu, obálku a osivo. Je to najlepší spracovateľský stroj na výrobu mandarínových pomarančov, džúsov, džemu, ovocného piva, octu, sušienok a želé, pretože všetci vieme, že rozdelenie plodov z ovocia nie je jednoduché, získanie sladkých bobúľ bez osiva a horkosť na koži je ešte ťažšia.


Tento oddeľovač je vyrobený podľa noriem OSN, ktorý je riadený počítačovým systémom a technológiou riadenia diaľkovým ovládaním. Hlavný materiál a vonkajšie plášte sú vyrobené z vysoko kvalitných nerezových súčiastok, súpravy elektrických súčiastok a LPC sa dováža z Japonska OMRON a SIEMENS. Pekný výhľad a tvar, vhodné pre moderné potraviny bezpečné a zdravé štandardy.


Vezmite si grapefruit ako príklad, keď používate tento oddeľovač, kliknite na dotykovú obrazovku, nastavte požadované údaje, vložte grapefruitové kusy do nádoby po manuálnej odstránení vonkajšieho plášťa, potom separátor dokončí celý proces oddeľovania plodov od semien a kože perfektne bez poškodenia.


Technické dáta

Kapacita: 1T / hod

Oblek pre: grapefruit, pomaranč, citrón, mandarínové pomaranče, granátové jablko

Výkon: 3 kW

Hmotnosť: 380 kg

Rozmer: 2100 * 950 * 1800 mm


Hot Tags: ovocie jadra oddeľovací stroj, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like