Mango Peeler Machine

Mango Peeler Machine

Zavedenie komerčného ovocia Mango peeling machine / Mango peeling machine / Mango splitter machine: 1. Stroj sa používa na odlupovanie pomarančov, jabĺk a iných ovocia a zeleniny. S vysokým peelingovým pomerom je vhodný pre rôzne tvary ovocia a zeleniny. je multifunkčný so šiestimi funkciami spoločne, zahŕňa olupovanie, ukončenie rezania, oddeľovanie, krájanie, oddeľovanie a ochranu farby. Je tiež použiteľný pre 20 druhov ovocia a zeleniny vrátane kiwi, hrušky, rajčiaka, citrusov, citrónov, kohlrabi, manga, avokádo, grapefruity, guava atď. 2. Tento stroj dokáže automaticky zistiť výšku a priemer plodov automaticky, a tak prijíma aj nepravidelne tvarované ovocie. Pár nožov môže automaticky sledovať zmeny tvaru ovocia a tým spôsobiť malé poškodenie ovocia. Hlavným materiálom celého rámu stroja je vysoká kvalita nehrdzavejúcej ocele, úplne riadené počítačom, PLC a ostatné elektronické súčiastky sú výrobkami spoločnosti Japan Omron. Tento produkt získal európske certifikáty CE. Je dôležité pre spracovanie ovocia a zeleniny. Štruktúra a princíp obchodného ovocia Mango peeling machine / Mango peeling machine / Mango splitter machine: Zariadenie sa skladá z mnohých častí, vrátane vonkajšieho plášťa, karosérie, ovocných základov, vidličiek na ovocie, dopravníkov, ovocných základov, hlavných motorov, nožom, nožom, nožom, PLC, dotykovým displejom a inými časťami. Je schopný odlupovať, vystrihnúť konce, jadro, plátok súčasne alebo samostatne. Umožňuje automaticky nastaviť priemer a výšku ovocia a nastaviť hrúbku odlupovania. Najskôr vyberte ovocie podľa priemerov, odstráňte super vysoké, super mäkké a super malé ovocie, vzorky 1-3 ovocie pripravené k odlupovaniu, potom spustite zariadenie na určenie hrúbky odlupovania a končí rezanie. Regulujte všetky pohony, nastavte akcie a parametre .Vyberte ovocie jeden po druhom, priamo do ovocných základov, potom ich môžete olúpať, vystrihnúť konce, naplniť. Nakoniec ovocná buničina, koža, koniec kože a jadrá vychádzajú z troch samostatných otvorov. Vlastnosti komerčného ovocia Mango peeling machine / Mango peeling machine / Mango splitter machine 1. Tento stroj na olúpanie ovocia je riadený PLC, ktorý môže vykonávať peeling, jadro a krájanie. 2. Narezaný nôž sa môže automaticky meniť s ovocným tvarom, môžete nastaviť hrúbku odlupovania, čím stratíte mäso ovocia. 3. Jednoduchá obsluha, vysoký výkon a takmer úplný lúpanie. 4. Vysoká rýchlosť odlupovania: nad 98%, nízky odpad. 5. Vnútorné brúsne koleso zvyšuje rýchlosť odlupovania. Parametre komerčného ovocia Mango peeling machine / Mango peeling machine / Mango splitter Stroj Rozmery Hrúbka Priemer Výška Hmotnosť Rozmery 1200pc / h 1-6mm 40-100mm 40-120mm 0.6KW ≥96% 380kg 1700 * 855 * 170mm
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

mango peeler stroj


Mango, sladké a chutné, vitamín A pôvodný obsah prvého ovocia a výživa a ochrana očí. "Srdce mango, mango strom pre život," ovocie lásky mango alebo indického kniežaťa a rozprávka príbeh do mango stromu pripojiť sa cez veky sa rozšíril.

Umelý mangľový peeling, nielen pomalý, ale aj krvácanie, potenie, špinavý neporiadok. Stroj rezané mango, provinčné pracovníkov, bezpečné, kvalitné. Keď stroj vyrezá mango 1000 alebo tak, tvrdé a mäkké, vysoké, husté mango môže byť rezané, pretože stroj má adaptačné funkcie (to je, s vysokým na nízkej, s hustou na pokutu). Stroj je tiež kompatibilný s pomarančmi, kiwi, jablko, citrón, guava, grapefruity, avokádo, taro a ďalších 22 druhov ovocia a zeleniny, môže byť stroj spracovanie ovocia a zeleniny nie je nečinný.

Stroj sa vyrába podľa noriem EÚ, programového riadenia a diaľkového ovládania.


Zavedenie komerčného ovocia Mango škrabka na škrabky / Mango peeling machine / Mango splitter stroj:
1. Stroj sa používa na odlupovanie pomarančov, jabĺk a iných ovocia a zeleniny. S vysokou rýchlosťou olúpania je vhodný pre rôzne tvary ovocia a zeleniny. Je multifunkčný so šiestimi funkciami spoločne, zahŕňa olupovanie, zakončenie rezu, , oddelenie a ochranu farby. Je tiež uplatniteľný na 20 druhov ovocia a zeleniny vrátane kiwi, hrušky, rajčiaka, citrusov, citrónu, kalerábie, manga, avokáda, grapefruitu, guava atď.

2. Tento stroj dokáže automaticky zistiť výšku a priemer plodov automaticky, a tak prijíma aj nepravidelne tvarované ovocie. Pár nožov môže automaticky sledovať zmeny tvaru ovocia a tým spôsobiť malé poškodenie ovocia. Hlavným materiálom celého rámu stroja je vysoká kvalita nehrdzavejúcej ocele, úplne riadené počítačom, PLC a ostatné elektronické súčiastky sú výrobkami spoločnosti Japan Omron. Tento produkt získal európske certifikáty CE. Je dôležité pre spracovanie ovocia a zeleniny.


Štruktúra a princíp obchodných plodov Mango škrabka / Mango splitter / Mango splitter:

Zariadenie pozostáva z mnohých častí, vrátane vonkajšieho plášťa, karosérie, ovocných základov, vidlicových plôch, dopravníkov, základov na ovocie, hlavného motora, odlupovacieho noža, koncovky, nožov, PLC, dotykovej obrazovky a iných častí. schopný odlúpnuť, vystrihnúť konce, jadro, plátok súčasne alebo oddelene. Umožňuje automatické nastavenie priemeru a výšky ovocia a nastavenie hrúbky olupovania.
Najskôr vyberte ovocie podľa priemerov, odstráňte super vysoké, super mäkké a super malé ovocie, vzorky 1-3 ovocie pripravené k odlupovaniu, potom spustite zariadenie na určenie hrúbky odlupovania a končí rezanie. Regulujte všetky pohony, nastavte akcie a parametre .Vyberte ovocie jeden po druhom, priamo do ovocných základov, potom ich môžete olúpať, vystrihnúť konce, naplniť. Nakoniec ovocná buničina, koža, koniec kože a jadrá vychádzajú z troch samostatných otvorov.


Vlastnosti komerčných ovocia Mango škrabka na škrabadlo / Mango peeling stroj / Mango splitter stroj
1. Tento stroj na olúpanie ovocia je riadený PLC, ktorý môže vykonávať peeling, jadro a krájanie.
2. Narezaný nôž sa môže automaticky meniť s ovocným tvarom, môžete nastaviť hrúbku odlupovania, čím stratíte mäso ovocia.
3. Jednoduchá obsluha, vysoký výkon a takmer úplný lúpanie.
4. Vysoká rýchlosť odlupovania: nad 98%, nízky odpad.
5. Vnútorné brúsne koleso zvyšuje rýchlosť odlupovania.

Paramater komerčného ovocia Mango kukurica na krájanie / Mango peeling machine / Mango splitter

kapacita hrúbka priemer výška Moc rýchlosť závažia Rozmery
1200pc / h 1-6mm 40 - 100 mm 40 do 120 mm 0.6KW ≥96% 380kg 1700 * 855 * 170 mm


Hot Tags: mango škrabka stroj, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like