Peľový peeling stroj

Peanutový odlupovač je zariadenie na zbieranie arašidov. Toto zariadenie spája oddeľovanie arašidov a separáciu škrupinových jadier. Má jednoduchú štruktúru, pohodlnú prevádzku, nízku spotrebu energie a nízky hluk. Tento stroj sa skladá z regálov, ventilátorov, rotorov, jednofázových motorov, obrazoviek (s ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Peanutový odlupovač je zariadenie na zbieranie arašidov. Toto zariadenie spája oddeľovanie arašidov a separáciu škrupinových jadier. Má jednoduchú štruktúru, pohodlnú prevádzku, nízku spotrebu energie a nízky hluk.

peanut peeling machine 3(001).jpg

Model

Napätie

Moc

rozmer

kapacita

SSS-XC-200

220 / 380V

1,5 kw

1100 * 800 * 1470 mm

500 až 700 Kg / h

SSS-XC-300

220/380 / V

3kw

1100 * 1200 * 1400 mm

700-1000 kg / h


Tento stroj sa skladá z regálov, ventilátorov, rotorov, jednofázových motorov, obrazoviek (s dvoma rozmermi), násypiek, vibračných clôn, klinových remeňov a ich prevodových pásov. Po zaradení zariadenia do normálnej prevádzky sa arašidy vkladajú do zásobníka kvantitatívne, rovnomerne a nepretržite. Arašidy sú rozbité pod účinkom opakovaných úderov, trenie a kolízií rotora. Arašidy a rozbité arašidové škrupiny sú pod rotujúcim tlakom vetra a úderom rotora. Prostredníctvom určitého otvoru s otvormi (arašidové prvé mlátenie s veľkým pórovitým sitom, po výbere malého kôstkového ovocia nahradeného malým otvormi pre druhý výbuch) filtrácia, oddelenie. Oranžová škrupina a obilie pod vplyvom dúchacej sily rotujúceho ventilátora, ľahký arašidový obal sa vyfúkne z telesa stroja a ťažšie arašidové zrná sa vyberajú pomocou vibračného sita na dosiahnutie účelu čistenia.

Hot Tags: arašídový peeling stroj, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like