Uplatňovania ryby kŕmiť procesor

- Sep 29, 2018-

Všetci vieme, že malej hydiny a vodných poľnohospodárstvo nie je ľahké, najmä keď ich kŕmenie, krmivo používame môže byť trochu nepríjemné pri spracovaní, takže teraz viac a viac rybieho krmiva brúsky sa objavujú na vyriešenie tohto problému. Ďalšie, dovoľte mi predstaviť použitie rybieho krmiva spracovanie stroj, dúfajú, že pomôže.

Debnenie a valčeky ryby kŕmiť stroja spracovanie sú spracovávané kvalitnej legovanej ocele a sú odolné kvality. Takže keď ich chceme použiť, by sme mali venovať pozornosť riadenia zariadenia a analýza účinnosti.

Princíp činnosti rybieho krmiva, výrobného zariadenia je v podstate rovnaký, spoliehať sa na hlavnom hriadeli a ploché pleseň pod pôsobením trenia, sprístupňovaní gelatinized pri vysokej teplote, a potom spevnil a tvoril a nakoniec prepustený z plesní diery, ktoré tvoria častice, veľkosť častíc je možné prispôsobiť mechanickým rezom.

Používanie krmív obrábacích strojoch môžete výrazne znížiť, chov rýb, ošípané a ovce * znížiť náklady na chov v malých a stredných krmivo spracovateľských závodov a hotové výrobky spracované krmivo môže zabiť baktérie ako patogénne mikroorganizmy a zlepšiť bezpečnosť výrobkov.