Viete, ako jesť tortily?

- Apr 16, 2019-

Mexické burritos boli farebné po kríženie oceánu do Spojených štátov. Predtým, v Mexiku, burritos boli zvyčajne len balené v mäso alebo bean hummus, ako je uvedené nižšie.

1

Američania, ktorí sú nadávky nevydržím temperament a veci všetky dobré jedlo. Soft-stiahol pečivo plnené ponuka mäsa, mäkké avokádo, bohaté kyslou smotanou a čerstvého šalátu listy, malé paradajky, fazuľami, atď, z uhlíka vody proteín čerstvej zeleniny, jeden mexické burritos sú všetci tam. Je to trochu oslňujúci, keď vás rozrežú ich.

2

Mexické burritos vám veľa voľnosti hrať. Môžete dať vaše obľúbené mäso, kuracie, hovädzie, tuniak, slanina, alebo pridať svoje obľúbené zeleniny ako je hlávkový šalát, rukola, špenát a malé paradajky.

3

V rovnakom čase, mexická kuchyňa má aj svojej vlastnej podstaty, napríklad plnkou s bean tvaroh alebo fazuľa, korenie avokáda a majonézy omáčku a varenie s náplňou s mexickou omáčkou, petržlen, rasca, limetkovej šťavy. Marinované a korenené, pridať nové chuťové zážitky nemenné americký šalát.