Rybia múčka zmiešaná s viac rastlinnými krmivami

- Dec 10, 2018-

Pridajte časť rybej múčky a päť minút vody. Dobre premiešajte a nechajte ho stáť päť minút. Ak sa našiel cudzí materiál plávajúci na povrchu vody. Zmieša sa s pšeničnými otrubami, práškovým ryžovým lúpaním, práškovým luskom a pod., Namočený v supernatante prstom, odkvapkáva na špičku jazyka, môže posúdiť obsah soli a potom opláchnuť vodou, zostávajúci sediment možno posúdiť ako je zmiešaný s práškom škrupiny a tak ďalej.

Oheň, rybia múčka sa rozširuje na kus železnej dosky, spodná časť grilovania s ohňom, rybia múčka, ak je zmiešaná s prachom z peria a iným krmivom, horí po zápachu horenia, ak vôňa suchých opekaných obilnín, sa zmieša s rastlinným krmivom, ak je papier na skúšku lakmusu fumigovaný v dyme, červený na krmivo pre zvieratá, modrá farba je zmiešaná. Viac krmív pre rastliny.

Normálna objemová hmotnosť rybej múčky je 0,62 ton na meter kubický (620 kg). Ak objemová hustota prekročí túto hodnotu, môže mať vysoký obsah vody alebo obsah soli, alebo sa zmieša s práškom z bahna, piesku a mäkkýšov. Ak je sypná hustota nižšia ako táto hodnota, môže byť zmiešaná s pšeničných otrúb, práškovým ryžovým lúpaním, práškovým luskom a tak ďalej.

Po varení sa rybí bielkovina kondenzuje, veľa vody a mastnoty vyčerpá, varené ryby sa posielajú do skúmavky s otvormi na vytláčanie, zmiešajú sa s olejom a vodnou šťavou z rýb, ktoré sa vytláčajú a zostávajúca rybia ryba zo zadnej časti kompresora. Rybia šťava zmiešaná s olejom a vodou sa oddelí olejom a vodou, aby sa vytvoril rybí olej a rybia voda. Rybacia voda sa vráti do stroja cez potrubie a pridá sa k ryžovému mäsu, ktoré je sušené, aby sa vysušilo, aby sa vyrobila celá rybia múčka. Sušenie rybia múčka sa dá rozdeliť dvoma spôsobmi: priame sušenie a nepriame sušenie. Priame sušenie na oheň má veľký vplyv na kvalitu rybej múčky. Teraz sa používa na sušenie rybej múčky nepriamo alebo vo vákuu pri nízkej teplote.

Bubliny: pridajte 5 dielov vody na 1 podiel rybej múčky, dobre premiešajte a 5 minút. Ak sa na povrchu vody nachádzajú cudzie telieska, zmiešajú sa s pšeničnými otrubami, práškom z ryžových šupiek, práškom z orieškových škrupín atď. Supernatant sa môže extrahovať prstom a kvapkať na špičke jazyka na určenie obsahu soli. Potom opláchnite vodou opakovane a zvyšné sedimenty je možné posúdiť ako zmes s pšeničnými otrubami, práškom z ryžových šupiek a práškom z arašidovej škrupiny. Prášok zo štrku alebo škrupiny atď.