Stroj na odstraňovanie vodného kameňa vám pomôže ľahko manipulovať s váhami

- Jul 20, 2020-


Stroj na odstraňovanie vodného kameňa je alternatívou k ručnému odvápňovaciemu stroju, ktorý dokáže naraz odstrániť viac stupníc. Odstránenie všetkých mierok trvá spravidla iba asi 20 sekúnd. Elektrický odvápňovač bez ohľadu na jeho veľkosť ryby neublíži a nepoškodí plutvy a chvost.


Pri používaní nalejte rybu do zariadenia a stlačte vypínač. Keď čas vyprší, automaticky sa zastaví. Vytiahnite výpust rýb pod strojom na výrobu rýb a všetky ryby s dobrými váhami vyjdú von. Miera odvápnenia môže dosiahnuť 99% s úsporou času, prácou a miera odvápnenia môže dosiahnuť 99%. Stroj na čistenie skalpelu môže spôsobiť odvápnenie rýb v pohybe bez poškodenia tela ryby. Váhy z rýb sa vypustia automaticky a ryby sa vypustia na výstup z rýb.


Elektrický odvápňovač je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, s novým vzhľadom, ľahkým čistením, bez alkálií a hrdze, dlhou životnosťou, jednoduchou obsluhou a vysokou účinnosťou. Odvápňovací stroj je lacný, ľahko sa pohybuje, šetrí energiu a je efektívny. Pre obchodníkov, ktorí predávajú ryby, je to najjednoduchší spôsob, ako odstrániť rybie šupiny. Pokiaľ sa ryby nalejú do stroja a stlačí sa prepínač, stupnica rýb sa automaticky odstráni, aby sa zvýšila efektivita práce.

Electric descaling machineSSS Food Machinery Technology Co., Ltd


SSS FOOD MACHINERY TECHNOLOGY CO, LTD. je popredným dodávateľom strojov na spracovanie potravín v Číne. Venujeme sa výskumu a vývoju zariadení, ktoré zahŕňajú nielen bežné typy, ale aj tie prispôsobené. Našou významnou výhodou je, že dokážeme vyrobiť zosilňovač GG; navrhnúť vybavenie podľa vašej skutočnej situácie a poskytnúť vám flexibilné riešenia. Náš servis sa pohybuje od návrhu a výroby až po predaj, ako aj konzultácie. Špecializujeme sa na zariadenia na spracovanie rýb, zariadenia na spracovanie mäsa, mrazničky, fritézy, zeleninové& Zariadenia na spracovanie ovocia, ako napríklad stroj na vypĺňanie rýb, stroj na odstraňovanie kože, mlynček na mäso, mlynček na mäso, špirálová mraznička, kontinuálne fritézy, práčka na zeleninu, atď. Skutočne sa tešíme na spoluprácu s Vami a spolu s vami vytvoríme svetlú budúcnosť.