Koľko je úplnú sadu rybej múčky, zariadenia na spracovanie?

- Oct 08, 2018-

Rybia múčka sa delí suché rybej múčky a mokré rybej múčky. V súčasnosti podľa rybej múčky v Peru, rybia múčka je mokrý. Rybej múčky proces takto: suroviny bazén - detektor kovov - drvič - varenie - nohavice - sušička - sito prášok - chladič - automatické balenie stroj - automatické stacker. V rovnakom čase, zodpovedajúce surové ryby vyrobené vytláčaním rybie šťavy do olej rafinovanie systému. Rafinácie je nasledovná: rybie šťavy--batožín krabice--zubové čerpadlo--ohrievač--Kúrenie barel--trojfázové horizontálne odstredivky--delí ropy a bielkovín vody pre skladovanie. V rovnakom čase, proces výroby proteínu vody povedie k zmene vybavenia nákladov a investičných nákladov.

Proces úpravy vody bielkoviny možno rozdeliť do nasledujúcich niekoľko druhov: 1. proteín vody priamo vypúšťané vody 2 bielkovín bola strieka priamo späť do vlasov 3 proteíny vody na upravenie systému liečby, takže rozdielne zaobchádzanie proces bude spôsobiť zmeny a odchýlky v obsahu bielkovín a aminokyselín obsah hotových výrobkov. Vzhľadom na súčasný environmentálny tlak, koncentrácia systém a kondenzácia Odstránenie pachu systém sa vo všeobecnosti požadujú. Čiže, sadu ryby jedlo výrobná linka zahŕňa ryby jedlo výrobného systému, rybí olej výrobného systému, koncentrácia systému a odstránenie pachu systému. A zodpovedajúce kotla alebo pary. Transformátora, ktorý poskytuje výkon pre to poskytuje čerstvej vody pre výrobu a živobytie. A to závisí od množstva materiálu, alebo koľko materiálu plánujete zbaviť v 24 hodín denne. S cieľom určiť veľkosť výrobnej linky, napríklad 100 ton, 200 ton, 300 ton, 400 ton, 500 ton.

V súhrne, cena kompletnú sadu rybej múčky, zariadenia na spracovanie závisí na nasledujúce body: 1. požiadavky na kapacitu 2. Proces požiadavky 3. Značka požiadavky výrobnej linky relatívne vzaté, domácich je určite oveľa výhodnejšie, ako importujú. Vždy sa myslelo, že čínsky výrobný nemusia byť spoľahlivé, ale teraz s časom búrky, domáce ryby jedlo vybavenia výrobnej linky sa postavil. Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu ryby jedlo zariadení, krevety jedlo zariadenia, mäsokostnej múčky zariadení. V prípade potreby môžete komunikovať a spolupracovať, win win spolupráce!