Ako si vybrať automatický stroj na spracovanie ovocia a zeleniny?

- May 22, 2020-

V prvom rade musíme vziať do úvahy scenár použitia. Používa sa doma? Rastliny na spracovanie potravín? Alebo veľká kuchyňa, centrálna kuchyňa a iné podniky na spracovanie čistej zeleniny? Potom premýšľajte o tom, čo znížiť? Na svete existujú stovky bežných plodov. Čo ste zvyknutí hlavne na rezanie? Nakoniec, koľko za hodinu a deň musíte znížiť?


Najprv sa pozrime na scenár použitia'


1. Rodinné použitie

Môžeme si zvoliť malú ručnú škrabku.


2. Potravinársky závod

Vyžaduje vysokú rýchlosť, vysokú účinnosť, dobrú prispôsobivosť a menej odpadu. Najlepším spôsobom je automaticky sa prispôsobiť rôznym veľkostiam a tvarom ovocia.

Sancheng stroj na spracovanie ovocia a zeleniny, odborník v oblasti spracovania strojov. Môže poskytnúť profesionálne riešenia.

Ak ste' niekedy ste videli davy v spracovateľskom závode, viete, aký je peeling hlavy. Nábor zamestnancov&# 39 je ťažké. Ak sa zamestnancom znovu ublížia, budú musieť zaplatiť veľa peňazí a budú opäť neskoro.


3. Centrálna kuchyňa / distribúcia čerstvých potravín

Každý deň sa spracováva veľa druhov čistej zeleniny, ako sú zemiaky, sladké zemiaky, taro, koreň lotosu, červená repa, cibuľa, paradajky, baklažány, kapusta, vodnica, malá tekvica, bergamot, tekvica, papája, zimný melón, mletá špongia, tekvica melón, reďkovka, kapusta, Sarge, taro atď.' je lepšie mať kôru, ktorá dokáže odlúpnuť všetky, čo môže ušetriť veľa pracovnej sily a je bezpečnejšie a zdravšie. Je pravda, že existuje viac ako sto druhov obyčajného ovocia a ovocia, ktoré možno rozdeliť do dvoch kategórií podľa ich veľkosti,

Napríklad zemiaky, vyhodnotenie, výška pod 120, môžu byť spracované strednou ovocnou šupkou Daqiao za približne 120 0 kusov za hodinu, čo sa môže automaticky prispôsobiť veľkosti ovocia.

Škrabka, napríklad ananás a tekvica, s výškou viac ako 80 mm, sa dá použiť na spracovanie asi 500 ovocia za hodinu a môže sa automaticky prispôsobiť veľkosti ovocia.

economical tomato peelingindustrial mango peeler