Ako urobiť tortilla

- Nov 03, 2020-

1. Najprv urobte palacinky s vonkajšou vrstvou tortilly. Použite rúru piecť tortilly úspešne, dávajte pozor na čas a teplo. Príliš vysoká alebo príliš nízka teplota bude mať vplyv na chuť. To je najlepšie, aby palacinky chuť flexibilné. Použite varenie sprej rovnomerne sprej rastlinný olej na oboch stranách palacinky. Dajte ju do formy a zložiť ju v mnohých ohľadoch. To môže byť zrolované alebo zložené na oboch stranách. Potom pečieme asi 10 až 15 minút, takže celá palacinka sa stáva chrumkavá a energická, a výroba palacinky je dokončená. [1]

2. Zohrejte olej na panvici, dať cibuľu, smažiť po dobu 5 minút, pridajte chilli prášok a cesnak a miešajte-smažiť pol minúty, môžete cítiť voňavú chuť. Potom pridajte chudé hovädzie mäso a pokračujte vo varení. Pri varení môžete použiť drevenú lyžicu na rozdrvenie hovädzieho mäsa, aby bolo ľahšie ochutnať. Pridáme paradajkovú šťavu, kurací vývar, jablčný ocot a cukor a dusíme asi 5 minút. Kým zložky sú plne integrované a chuť je rovnomerná, pridajte soľ a korenie osviežte.

3. Do misky pridáme šalát, čierne fazuľky, paradajky, zelenú cibuľu a dve polievkové lyžice koriandra, premiešame a premiešame, pridáme citrónovú šťavu a posypeme trochou korenia a soli, aby sa jedlo úplne rozložilo.

4. Dajte pripravený šalát v miske s palacinkami, pridajte lahodné hovädzie mäso na vrchole, nalejte vrstvu syra, a ozdobíme klinčekmi, a mexickej tortilla je hotovo.

4b90f603738da977c290bf8eb051f8198718e3dc