Pokyny pre automatický odvápňovacie stroje

- Jun 24, 2020-

1. Stroj umiestnite stabilne a automaticky namážte mierku stroja (z bezpečnostných údajov pripojte uzemňovací vodič), pripojte napájací zdroj, vložte ryby, stlačte vypínač a začnite pracovať.

2. Jedna kapacita spracovania je asi 8-15kg, a čas je asi 20 sekúnd.

3. Zároveň prevádzky pridajte správne množstvo vody na odstránenie poškriabaných váh. Váhy odvápňovača vytečie na výstupe s vodou.

4. V procese spracovania sa veľkosť, čerstvosť a množstvo spracovania líšia. Doba spracovania odvápňovacieho stroja sa líši podľa typu rýb a elektrického odvápňovacieho stroja. Používateľ ho môže ovládať podľa konkrétnej situácie.

5. Najprv vložte ryby do stroja a potom stlačte vypínač. Počas prevádzky nerozšírte ruku do stroja, aby ste sa vyhli poškriabaniu.

6. Pri prvom použití by odvápňovacie zariadenie nemalo trvať príliš dlho, kým sa zoškrabáva. Zoškriabané ryby môžu byť vypustené na rybích ústach do 20 sekúnd.

small fish scale removing

Akýkoľvek stroj nie je všemocný. Pozorne si prečítajte nasledujúce poznámky:

Vzhľadom k tomu, kefa na stupnici nového stroja je ostrý, odvápňovacie stroj spôsobí rôzne stupne poškodenia hlavy, chvosta a plutvy rýb. Automatický stroj na stupnici sa nedá spracovať na dlhú dobu (nie viac ako 20 sekúnd), takže používateľ bude mať pocit, že to nie je príliš čisté. Po niekoľkých časoch používania, bude mierka kefa stúpať prirodzene, a mierka kefa odvápňovacieho stroja nebude tak ostrý, takže to nebude robiť škody na hlavu rýb Odvápňovacie stroj je poškodený podľa typu, chvosta a plutvy rýb (to znamená, že potrebuje bežať v). Elektrický odvápňovací stroj je vhodný len na spracovanie jednotlivých rýb s hmotnosťou 0,5 - 3,5 kg. Je príliš veľký a príliš malý na to, aby bol vhodný na jedno spracovanie nie menej ako 6 rýb. Automatický odvápňovacie zariadenie je príliš malé na dosiahnutie dobrých výsledkov. Spracovateľská kapacita 8-15 kg (asi) ryby môžu byť dokončené asi za 20 sekúnd, a miera odstraňovania vodného kameňa je viac ako 99%. Stroj využíva rotačný efekt, aby sa ryby odvápňujú v pohybe, čo je čisté a neškodné pre telo ryby. Po odvápňovaní automaticky vytečie váhy a ryby sa môžu uvoľniť pri výstupe. Tento produkt je široko používaný v rybom trhu, reštaurácii, továrni na spracovanie rýb a tak ďalej. Odvápňovací mechanizmus stroja je prvý doma i v zahraničí. Jeho hlavný výkonnostný index dosahuje medzinárodnú vedúcu úroveň. Spracovateľská kapacita 8-15kg (asi) ryby môžu byť dokončené asi za 20 sekúnd. Zákon o odvápňovaní je viac ako 99 % a zákon o škode je nižší ako 1 %.