Mexické burritos stroj

- Apr 01, 2019-

Teraz, keď mexický burritos trh je tak horúci, každý chce zdieľať kus priemyslu, takže chcú zlepšiť svoju efektivitu práce, nechať vyrábať viac koláčov, a aby svoje vlastné koláče lepšie, takže každý je tam. Kúpil som automatický mexický stroj burritos, takže efektivita nie je problém, ale na trhu je toľko modelov mexických burritos. Ako si vybrať?

Než sa dozvieme, čo je mexický stroj burritos? Plne automatický mexický burrito stroj, ktorý používa elektrické kúrenie na výrobu horúcej palacinky. Štruktúra je lisovaná výroba a dizajn je krásny a čistý. Vykurovacia časť práve prebrala veľkoplošný plne uzavretý tvar a tepelná účinnosť je vysoká. Pokiaľ ide o reguláciu teploty, používa sa plne digitálny regulátor teploty, všetky pôvodné zariadenia sú zapojené a pripojené a môžu byť zamenené, takže výkon je stabilnejší a údržba je pohodlnejšia.

Plne automatický mexický stroj burritos využíva lisovací proces pri výrobe burritos. Nepoškodzuje lepok a chuť rezancov pri výrobe burritos. Burritos vyrobené strojom sú viacvrstvové. Keď robíte burritos, môžete nastaviť hrúbku a veľkosť tacos podľa storočia. To môže zvýšiť hustotu a jednotnosť burritos. Burritos vyrobené týmto strojom sú veľmi lepkavé a burritos sú veľmi silné. Burritos vyrobené týmto strojom sú veľmi hladké a hladké. Je omnoho vyššia ako ručne vyrábaná mexická burritos. To môže produkovať rovnaké veľkosti burritos, mexické burritos, a môže nastaviť hrúbku, tvar a veľkosť burritos podľa aktuálnej situácie. Stroj môže obsluhovať jedna osoba dvom osobám. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, je nielen krásny vzhľad, ale aj burrity vyrobené týmto strojom sú viac v súlade s národnými normami hygieny potravín. Celý proces sa spolieha na mikropočítač na kontrolu, čo zlepšuje presnosť a spoľahlivosť stroja.