Mexické burritos prevádzkové zručnosti

- Apr 04, 2019-

Stroj mexickej burritos má vysoký výkon a pohodlnú prevádzku. Novovyvinutý automatický mexický stroj burritos je vysoko inteligentný, môže ho obsluhovať jedna osoba a jeho efektivita sa výrazne zdvojnásobí. Môže sa použiť na pšenicu, kukuricu, cirok, ryžu a iné obilniny. Cesto, kŕmenie, varenie, rezanie a skladanie sa dokončujú postupne a burritá s rôznymi príchuťami, ako sú korenené zrná, sa môžu vyrábať a chuť je silná, stupeň imitácie je vysoký, doba skladovania je vysoká. je dlhá, jedlo je vhodné a mladí a starí sú vhodní. Vlastnosti.

Pred použitím skontrolujte, či je rotujúca časť stroja normálna; na pridanie nieko¾kých kusov mazacieho oleja k prevodovke by sa mal olej v prevodovke vymieòa každých 6 mesiacov; vyčistite nečistoty vo vnútri a mimo stroja a uistite sa, že všetky pracovné zariadenia sú suché; Neumiestňujte mexický stroj burritos vedľa vysokoteplotného zariadenia a nemal by byť príliš blízko steny, najmenej desať centimetrov.

Pri použití položte dobrú stranu do nádoby na cesto mexického stroja burritos, potom nainštalujte napájací zdroj; vyberte vhodný vykurovací program, potom počkajte na ohrev na určitú teplotu, oficiálne začnite vyrábať burritos; keď je stroj v chode Pamätajte, aby ste nevkladali ruku do vedra stroja, ani sa nedotýkajte šneku; počas používania by ste mali prerušiť napájanie pre akékoľvek abnormálne podmienky; Po vytvorení burritos sa stroj zohreje a pohotovostná jednotka sa úplne ochladí. Na odstránenie jemného čistiaceho prostriedku, ako je mydlová voda, utrite telo a vrchnú časť zariadenia, použite mäkký, mäkký, mokrý uterák. Nedávajte celý stroj do vody. Všetko, čo musíte urobiť, je naliať vodu do vedra a vyčistiť vnútro. Môže byť použitý; pri čistení by mal byť jemný a tvrdý, nepoužívať tvrdé náradie na čistenie, ako oceľové guľôčky, nelepivá vrstva je veľmi krehká, sila bude príliš silná na poškodenie, takže pri používaní dbajte na zvýšenú pozornosť.