Proces prevádzky stroja na automatické spracovanie rýb

- Jun 23, 2020-

1. Obsluha musí byť oboznámená so všeobecným výkonom, konštrukciou, elektrickým systémom, hydraulickým systémom a prevodový mechanizmus obrábacieho stroja a je prísne zakázané používať obrábacie zariadenie so super výkonom.

2. Podľa mazacích predpisov nástroja stroja namažte mazacie časti.

3. Vyčistite hydraulický olejový filter raz za pol mesiaca; vyčistite hydraulickú olejovú nádrž raz za pol roka, aby olej udržiaval v čistote.

4. Pred spustením obrábacieho stroja je potrebné dôkladne skontrolovať, či gule a nosné kolesá môžu voľne pracovať. Ak sú prilepené, valcovanie je prísne zakázané a je potrebná včasná oprava.

5. Po spustení obrábacieho stroja nastavte obrábací stroj do manuálneho režimu pomocou manuálneho tlačidla automatickej konverzie dotykovej obrazovky a skontrolujte, či sú všetky manuálne funkcie obrábacieho stroja normálne. Ak kontrolka z-fázy nie je svietiť, stlačte tlačidlo kvázi stop, aby sa kvázi vreteno zastavilo a súčasne svieti kontrolka z fázy.

6. Strojový nástroj nastavte do automatického režimu, umiestnite kľukový hriadeľ a súčasne utiahnite obrobok s tailstockom. V tomto čase je zapnuté pôvodné obrysové svetlo obrábacieho stroja, stlačte tlačidlo cyklu, aby sa automaticky pracovalo na spracovaní obrobku, a v počiatočnom štádiu valcovania je možné vidieť malé množstvo mazacieho oleja, aby sa namazal každý denník.

7. Počas pracovného procesu venujte pozornosť tomu, či hodnota tlaku spĺňa požiadavky.

8. Keď strojový nástroj funguje, dvere elektrickej časti musia byť zatvorené a dvere musia byť dobre utesnené, aby sa zabránilo invázii oleja, vody, železných triesok a prachu.

9. Po dokončení práce sa odstráni odštiepanie železa a nečistoty, obrábacie stroje sa udržiavajú čisté, naolejované a hrdzavé a odreže sa napájanie.

fish filleting machine

Ak sa chcete dozvedieť viac o Sancheng automatické spracovanie rýb stroj, prosím, zavolajte nám.