Bezpečnostné opatrenia pri používaní automatického lievanca

- Jun 09, 2020-


automatic pancake machine

Rovnomerné vykurovanie je základnou požiadavkou roštu. Najlepší recept, najlepšia technológia na výrobu palaciniek, ak nie je horúce, je ťažké pripraviť chutné lievance.

Existujú dva aspekty uniformity zahrievania: 1. Rýchlosť kúrenia ; 2. Rovnomernosť vykurovania.


Skúšobná metóda je nasledujúca: nalejte do tenkej vrstvy čistej vody, zohrejte mriežku, aby ste zistili, či sú rýchlosť odparovania a odparovacia plocha rovnomerné. Pri pohľade na povrch mriežky je dizajn mriežky stredne hrubý a na oboch stranách tenký. Pretože v strede mriežky je veľké množstvo tepla, môže táto konštrukcia rozptyľovať teplo mriežky. Takže' nie je to tým hladší povrch, tým lepšie. Mali by sme tiež venovať pozornosť tomu, či je rošt hladký alebo nie. Mriežka vyrobená z palacinky s konkávnymi a vypuklými defektmi nie je krásna a ťažko predávateľná.


Výber roštuspracovateľské materiály: Existujú dva spôsoby posudzovania hlavných spracovateľských materiálov: klepanie tvrdými predmetmi. Kvalitná mriežka je hrubá a nízka, zatiaľ čo nízka kvalita je svieža. Po zahriatí sa zavedie malé množstvo vody, aby sa zistilo, či sa voda rovnomerne odparuje.