Malé ryby kŕmiť spracovanie stroj zariadenia výhodou

- Sep 19, 2018-

1 jednoduché ovládanie dvoch ľudí môže pracovať (vrátane obalu).

2 čistenie jednoduché skrutku má samočistiacu funkciu.

3 hlavného motora frekvencia konverzie kontrolu položiek elektrickej energie, úspor energie a efektívnosti.

4 design rozumné odolné skrutku extrudované kukuričné 2 roky bez výmeny skrutku. Nízke opotrebovanie stupeň.

Charakteristických vlastností lieku:

Full-cena peliet vyrobených spĺňajú potreby zvierat pre bielkoviny, energia, vápnika, fosforu, stopových prvkov, vitamínov a ďalších živín v rôznych fázach. Obsah k dispozícii bielkovín je vysoký, rovnováhu aminokyselín je rozumné, zviera rastie rýchlo, koža je veľké, husté, rovné ihly vlasy, svetlé kabát. Pridaním drogy, tráviace enzýmy, probiotiká a anti-stresové faktory, výrobok môžu účinne zabrániť hnačka, červené pazúry, self-hryzenie a iných chorôb zvierat môže zvýšiť reprodukčnú schopnosť plemien zvierat, začiatku ruje, zjavné ruje príznaky, koncentrované ruje čas, vysoká gravidít matky zvierat, viac potomkov. To môže účinne zabrániť anorexia tehotné matky, novorodenca je veľký a riadne zdravé potomstvo je vysoká a odstavení prežitie sa výrazne zlepšila.

Výhody granulovaných materiálov:

Rozšírená pelety kŕmnych zmesí sa môžu podávať priamo. Jeho výhody sú: zvýšenie sekrécie slín, predĺženia trávenie času krmiva v tráviacom trakte, tvoriacich pre nedostatok tráviaceho traktu kožušinové zvieratá, nízka miera trávenie a vstrebávanie živín v krmive, s cieľom zlepšiť tráviacej účinnosť krmiva a znížiť dyspeptické hnačka. Juvenilná kŕmenie môže voľne kŕmiť, vyhnúť nerovnomerné kŕmenie a nevyvážený rast a rozvoj spôsobené súťaž pre potraviny, a zlepšenie jednotnosti a odstavení hmotnosť mladistvého. Rast zvierat sú zdarma na vyriešenie problému nízky príjem krmiva a pomalý rast v lete. Kŕmenie riedidlo alebo kaše, zvyšky sú ľahko zhorší, a s vysokým obsahom tuku v prášku je tiež ľahko oxidujú a zhoršovať Vysokoteplotné sezóny, mokré mix sa dá ľahko kontaminovať plyš, následok fenomén zamotaný plyš, častice prekonať vyššie uvedené nedostatky, čím sa znižuje výskyt chorôb zvierat.

Použitie výrobkov pelety kŕmenie operácie kontrolovateľné, nízke riziko umelé prevádzky, nízke práce intenzita, krátky pracovný čas, menej investícií do zariadení, ukladanie vody, elektriny, paliva, priaznivé pre veľký počet chovných, vznik vo veľkom meradle operáciu.