Kvalita palacinky stroj priamo určuje chuť palacinky

- Jun 10, 2020-

Ako urobiť chutné palacinky? Zariadenie je kľúčom, ale existujú aj iné faktory okrem palacinky stroj. Tu je stručný úvod do palacinky stroj výrobcu a vy:


1. Po prvé, určiť spôsob, ako šíriť palacinky, bez ohľadu na to sprava doľava, alebo zo strany do stredu, určiť spôsob, ako vhodné pre vašu vlastnú prevádzku. Na začiatku použite cesto na cvičenie na panvici, pretože tenšie cesto je, tým viac vody obsahuje, a čím dlhšie to trvá odparovať vodu, takže čas pre vás pomaly šírenie palacinky.

2. Prax šírenie palacinky rovnomerne. Nesnažte sa, aby palacinky guľaté alebo tenké na prvý. Môžete šíriť dlhé prúžky prvý, ak budete šíriť cesto rovnomerne. Pri šírení palaciniek pocíťte použitú silu a uhol naklonenia medzi škrabkou a povrchom panvy a snažte sa šíriť palacinky rovnomerne a riedke. Prax šírenie palacinky rovnomerne, tenko a kruhovo. So základom vpredu, verím, že nie je ťažké šíriť palacinky kruhovo. V tejto dobe je tiež potrebné dbať na to, aby cesto netečie do vonkajšej časti hrnca čo najviac.


Po všetkých techník sú praktizuje, začať cvičiť šírenie kompletnú sadu palaciniek. V tejto dobe, nechoďte von podnikať okamžite. Po prvé, dať svojej rodine alebo susedom chuť vašich palaciniek. Nerobia žiadne ryže alebo duseného chleba doma, stačí použiť palacinky, ktoré šírite ako hlavné jedlo, takže môžete ísť von podnikať po dvoch dňoch. Pretože v tejto dobe ste veľmi istí, aj keď existuje niekoľko hostí čaká v rade, nebudete ponáhľať šíriť palacinky.

Výber palacinky stroj je kľúčom, a zručnosť palacinka šírenie je tiež kľúčom, takže aby sa chutné palacinky, okrem výberu palacinky stroj, mali by sme venovať pozornosť zručnosti palacinky šírenie, ktoré môžu lahodné palacinky.

pancake machine