tortila stroj na výrobu

- Nov 20, 2020-

7

Pečený buchty stroj je nový typ od našej spoločnosti podľa potreby trhu s potravinami. Tento stroj kombinuje viac funkcií výstupu cesta, cesto korektúry, žemľa tvarovanie, varenie a chladenie; jeho výrobná kapacita je až 200-500 kilogramov za hodinu. Riadiaca základná časť tohto stroja prijíma PLC regulátor a dotykovú obrazovku, vďaka čomu sa jeho automatizácia a spoľahlivosť práce dostali na domácu pokročilú úroveň.


 1. Prevádzkové prostredie:

  A. Teplota: 20±20°C

  b. Napájacie napätie: 380V / 50HZ / 3-fázové 4-vodičové striedavý prúd

  c. Tlak vzduchu: ≥0.6Mpa

 2. Pracovné podmienky:

  Pomer cesta: Podiel vody a cesta je podľa jeho technologických požiadaviek.

  Vzhľadom k tomu, že obsah vlhkosti v cestíčku bude mať priamy vplyv na normálnu prevádzku stroja, ako je palacinka lisovanie stroja a špirály podávač, stroj vysoko požaduje, aby nielen podiel cesta musí spĺňať vyššie uvedené požiadavky, ale aj tam je určitá požiadavka na rozmanitosť múky, aby spĺňali potrebu technologického procesu.

  Spoločné údaje o technológii boli podrobne opísané v tejto príručke s ľahko použiteľným popisom a jasnými obrázkami, ktoré poskytujú používateľovi školenie o prevádzke. Ak máte stále nejaké otázky, kontaktujte nás s príslušnou technickou spätnou väzbou. Určite sa budeme snažiť poskytnúť vám naše uspokojivé služby.

 3. Výkon funkcie

  Toto zariadenie má tieto vlastnosti: vysokú produktivitu, rozumnú štruktúru, stálu prevádzku, nízky hluk, jednoduchú obsluhu, jednoduchú údržbu, atraktívny vzhľad. Stroj dosiahol domácu pokročilú úroveň.

  Program prijíma PLC automaticky sledovať celý proces. s fotoelektrickou detekciou sa na obrazovke zobrazí automatické počítanie.

  Operačný systém prijíma pokročilé rozhranie človeka-stroj rozhranie tekutých kryštálov zobrazovacie obrazovky pre zaistenie osobnej bezpečnosti operátorov.

  Povrch všetkých častí, ktoré sú v kontakte s materiálmi, je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a netoxických materiálov v súlade s požiadavkami potravinárskeho priemyslu.