Čo si dať pozor pri použití ryby krájač

- Jun 14, 2018-

Rýb, krájanie stroj je vybavený 50-80 krájanie nôž, ktorý môže znížiť celú rybu na jednotné rybie plátky naraz. Po rezanie, môžete zachovať pôvodný tvar ryby a nepoškodí telo rýb. Sme mali venovať pozornosť použitia mäsa nie je možné znížiť vo vnútri veľkých kostí trosky, inak to bude poškodiť ostrie, rez rýb, keď ruky stlačiť mäsa na kŕmenie, aby nedošlo k bolieť ruky, ak nie použité , nečinný čas nesmie prekročiť dve minúty. Vyššie uvedené je miesto sme mali venovať pozornosť pri použití ryby krájač. Poďme sa pozrieť na hlavné funkcie rýchleho filtra:

Stroj môže znížiť časté ryby ako squid, Amur, losos, čierna ryba. Mäso Zmena počas krájania potrebné nie zastaviť, prevádzka je jednoduchý kus rezu rýb má vysokú účinnosť, a ryby môžu nakrájané rovnomerne a jednotne a tvarované rybie mäso kus môže byť nakrájaný jednotne. Vzhľad celého agent, jednoduché balenie.

Okrem krájanie čerstvých rýb, rýb môže tiež byť rez do sekcií, rezy, rezy, atď uľahčiť varenie a jedenie ľudí. Ryby do 5kg môžete šikmo nakrájame na plátky, ak potrebujete znížiť viac ako 5kg rýb, môžete nás kontaktovať pre prispôsobenie.