Kyslosti je zhodnotiť stupeň oxidáciu tukov v rybej múčky

- Dec 10, 2018-

Neistota v Peru ryby jedlo výroby, čo vedie k poklesu v globálnej ryby jedlo vývozné vyhliadky, zostáva kľúčovým faktorom pri určovaní globálne trhové ceny.

Imarpe, peruánsky morské výskumný ústav, povedal biomasy v južnom rybolovnej oblasti nebolo dosť odporučiť kvót rybolovu a že by uskutočnila pred 20 novembra posúdiť stav zásob sardely.

Účastníci trhu sú úzkostlivo čakajú výsledky druhého prieskumu Imarpe's. Napriek trhu obavy a fámy, že rybolov bude zakázaný od novembra do januára, naša analýza ukazuje, že Peru výroby sa znížil len mierne.

Peru ryby jedlo výroby sa očakáva zníženie od 1,04 milióna ton až 430.000 ton, zatiaľ čo Čílska výroby môže zvýšiť od 410.000 ton 440.000 ton. Peru ryby jedlo vývozu môže skrátiť z 960 000 ton na o 510 000 ton v roku 2014/15, zatiaľ čo čínske dovozy sa zníži z 1,13 milióna ton 960 000 ton.

Po prvé, peruánsky rybia múčka je rozdelený do rovno korytnačka múčky a parné ryby podľa rôznych spracovateľských technológií.

Po druhé, dusené ryby jedlo môžeme rozdeliť na super, japončina, Taiwanu, Thajska a bežných tried podľa rôznych ukazovateľov.

1. Vzhľadom na mierny rozdiel proteín detekčných metód medzi Peru a Číny Krmivárske podniky, bielkoviny v tejto tabuľke je výsledkom metódy detekcie v čínskej továrne na krmivo.

2. prchavé dusíka (TVBN) - stanovenie aminokyselín

Aminokyselina degradačných produktov. Čím vyššia je zničený obsahu, viac aminokyselín. Najmä metionín a tyrozín. Preto nutričnej hodnoty je značne ovplyvnená.

3. voľných mastných kyselín (FFA) - určenie stupňa oxidáciu tukov

Kyslosti je posúdiť stupeň oxidácie lipidov v rybej múčky. Vyššej kyslosti, vážnejšie oxidáciu tukov. V dôsledku toho boli zničené veľké množstvo nenasýtených mastných kyselín, znížená výživovú hodnotu rybej múčky, následok nepríjemný zápach, ovplyvňuje chutnosť krmiva, produkovať veľa škodlivých látok, poškodzovanie ryby, ako je chudý späť ochorenie, ktoré je spôsobené dlhodobým kŕmením oxidované tuky.

Vysoká prchavých dusíkatých a kyslosti sú zapríčinené najmä zmenami rybej múčky počas spracovania, balenia, skladovania a dopravy.

4. histamín

Histamín je citlivé toxínov z organizmu. Má silný stimulačný účinok na tráviaci trakt. To môže spôsobiť krvácanie do zažívacieho traktu a erózie. To je tiež nazývané erosin. Histamín je produkt mikrobiálneho rozkladu surovín pred spracovaním. Vážnejšie narušenie, vyšší obsah histamínu v rybej múčky.