Automatické vyhliadky na zabíjanie rýb

- Jun 14, 2018-

Zariadenie na automatické usmrcovanie rýb určuje jeho vysokú rýchlosť otáčania, vysokú účinnosť, prekoná ručné ovládanie a šetrí náklady na pracovnú silu. Stroj môže vyloviť za 25 sekúnd, zatiaľ čo príručka trvá niekoľko minút a umelé ošetrenie rýb trvá dlho a pracuje.

Automatický stroj na zabíjanie rýb je v budúcnosti nevyhnutným vybavením na manuálne spracovanie. Šetrí mzdy, výdavky spoločnosti a zvyšuje efektivitu práce. Je nevyhnutné, aby nahradilo pracovnú silu.

V 21. storočí svetový strojársky priemysel vstúpil do nebývalého štádia vysokorýchlostného vývoja. Vyvinuté krajiny pripisujú dôležitosť rozvoju výrobného priemyslu zariadení. Nielenže zaberajú popredné miesto v pomere, hromadení, zamestnanosti a prínose domáceho priemyslu, ale tiež sa spoliehajú na výrobný priemysel zariadení pre nové technológie a nové produkty. Vývoj a výroba produktov poskytuje dôležitý materiálny základ a je nevyhnutným strategickým odvetvím pre moderné hospodárstvo. Aj keď ide o industrializovanú krajinu, ktorá vstúpila do "informačnej spoločnosti", prikladá veľký význam aj rozvoju strojárskeho priemyslu. Nevyhnutné vybavenie v ďalšej situácii.

Tu sa stretneme s cieľom pochopiť výkonnosť a vlastnosti plne automatického zabijáka:

1. Zlepšiť presnosť práce, znížiť obmedzenú manuálnu prácu, zabiť ryby, aby sa zmenšila ryba, nepoužívať nevýhody vnútorných orgánov.

2. Účinnosť sa zlepšuje manipuláciou každých 25 sekúnd.

3. Je veľmi výhodné použiť, len poslať ryby do ústia rýb a čakať na králika.

4. Z spracovaných rýb je možné odstrániť 99% váhy a rez je konzistentný.

Automatický stroj na zabíjanie je efektívnejší a automatický stroj na zabíjanie je jedným z dôležitých zariadení na výrobu rýb. Zariadenie má moderný dizajn a štruktúra je komplexná a usporiadaná, čo šetrí pracovné zdroje a znižuje výrobné náklady.