Metóda na krájanie krájača ryby

- Jun 14, 2018-

Rezací krájač ryby je charakterizovaný jeho pokročilou štruktúrou. Štruktúra každej časti každej konštrukcie je navrhnutá tak, aby zvýšila efektivitu práce. Možno povedať, že pokročilá štruktúra umožňuje, aby šikmý stroj na krájanie rýb získal viac výhod a zdokonalenú štruktúru zariadenia. Jednoduchá obsluha.

Krájač na krájanie rýb je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je odolná voči opotrebeniu a odolná. Čepeľ je vyrobená z dovezených materiálov. Po špeciálnom procese tepelného spracovania je ostrý a odolný a rezný efekt je dobrý. Spĺňa štandardy hygieny potravín. Metóda stroja je jednoduchá, ľahko ovládateľná, bezpečná a spoľahlivá, čepel sa ľahko oddelí a umyje, hrúbka rezu a uhol skosenia možno prispôsobiť, nie je možné nastaviť podľa zvyku, čepeľ je pevná, rezanie povrch je hladký, vhodný pre šikmé rezanie lososa, úhora atď. Ryby alebo šľahané bravčové brucho a iné mäso. Platí pre zariadenia na spracovanie mäsa, zariadenia na spracovanie produktov z vodných produktov, veľké podniky pre catering a iné jednotky.

Tento stroj je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, je odolný a ľahko sa čistí, systém HACCP je ostrý a odolný čepel, rezný efekt v súlade s normami hygieny potravín, pohon stroja je jednoduchý, ľahko ovládateľný, bezpečný a spoľahlivý, dopravník hrúbka rezného pása môže byť Prevodovka bezstupňové nastavenie: nastavenie medzi 1-40 mm. Pracovnú rýchlosť možno nastaviť aj: 64 - 320 krát za minútu.

Slicer Poznámky:

1. Stroj by mal byť umiestnený na stabilnom mieste. Stroj na kolesách by mal uzamknúť kolieska.

2. Potvrďte, že na vstupe stroja nie je žiadna cudzia látka. Pripojte napájací zdroj a uzemňovací kábel podľa pokynov na obrazovke.

3. Keď je zariadenie v prevádzke, nevkladajte ruky do zariadenia. Ak sa náhodou dostanete do vášho oblečenia, stlačte tlačidlo núdzového zastavenia.

4. Po použití stroja skontrolujte, či ste pred čistením odpojili napájanie; časť okruhu sa nedá vyčistiť. Pri odstraňovaní a umývaní dávajte pozor na ostré časti, ako napríklad rezačka.