Ryby strojov na spracovanie krmiva, ryby spracovanie krmiva stroj

- Sep 19, 2018-

Ryby podávacie zariadenie, ryby krmivo výrobné zariadenia, ryby spracovanie krmiva strojov, ryby spracovanie krmiva stroj

Stručný úvod výrobnej linky:

Ryby kŕmiť vybavenia výrobnej linky je použitie práškového kukuričnej múky a ostatné vysoký stupeň vyfúknutie obilniny ako základné materiály doplnené Kostná múčka, mäsová múčka, bielkovín, vitamínov, vlákniny a ďalších živín, pomocou Dvojzávitovkové extrudéry cez silné vytláčanie Okamžitá funí liatie, produkovať rôzne tvary a častíc funí celkový plávajúce vysokovýkonný kompletnú sadu automatické ryby kŕmiť výrobných linkách s vysokou ryby kŕmiť častice, ktoré sú sušené a potom nastriekať korenia na zlepšenie chuti a konečne balené.

Výhody z výrobnej linky:

Technológie, ryby kŕmne zariadenia výrobnej linky trvá želírovacího obilia ako základný materiál, po vylisovaní a funí, tkanive škrob práškový materiál stáva denaturovaný a gelatinized, ktorý má viac homogenizácii účinok a je ľahšie trávenie a absorbovaná ryby bez živiny, ktoré sú čiastočne zbytočné a vylúčené z tela. Navyše povrchu ryby kŕmiť častice vytvorený vytláčaním a strihanie je hladká a hustá, ktorý nie je ľahko rozptýliť a rot, a pravidelný tvar a silné pretrvávanie. Preto ryby kŕmiť častice spracované ryby kŕmiť vybavenia výrobnej linky majú výhody lepšiu chuť, vysoká výživa, ľahko stráviteľné, menej parazitov, lepšie plávajúce výkon a ponorenie odolnosť než tradičné -Rozšírená ryby kŕmiť častice (napr. ryby, krevety a surové obilniny).

Jinan Linao strojov a zariadení, Ltd produkuje pozastavené rybieho krmiva, rybieho krmiva potopenie a dovoz zahraničných technológie. Úpravou stupeň rozširujúce zariadenia plávajúce čas krmiva vo vode môžu byť ovládané vyrábať vysokokvalitné špeciálne vybavenie výrobné linky s rôznymi potopenie vlastnosťami: ryby a krevety vodných kŕmnych výrobných liniek, okrasné ryby výrobných liniek. Feed vyfúknutie strojov a okrasné ryby kŕmiť vyfúknutie strojov prispôsobiť rôzne ryby. Zariadenie môže dodať štyri rodiny a všetky druhy okrasné ryby pre potraviny, a môže tiež produkovať rôzne iné kanály: okrasné ryby kŕmiť, kapor krmivo, goldfish krmivo, krmivo tropical fish Okrasné vtáky, psa, krmivo, krmivo mačka, krevety krmivo bullfrog krmivo , norka, líška, úhor, morské vody ryby, špeciálne druhy. Krmivo, experimentálnych zvierat psov, monkey potravín, konvenčné pelety, krmivo, sójový suroviny funí, surovina kukurica funí a tak ďalej.

V procese ryby kŕmiť vybavenia výrobnej linky sa žiadne závažné znečistenie napríklad hluk a prach.

Prevádzkovo, rybieho krmiva zariadenia výrobná linka pokrýva malú oblasť a je ľahko ovládateľný a mzdové náklady užívateľov môže byť znížená na určitej miery bez nadmernej práce.

Konfigurácia zariadení výrobnej linky:

Drvenie surovín (obilniny, mäso / kosti)-nastavenie vlhkosti / miešanie jednotnosť - vytláčanie funí vytvrdzovania - sušenie - korenie (chladenie) - balenie