Rybárske váhy vám pomôžu získať vaše rybárske váhy

- Jun 14, 2018-

Odvápňovač je stroj, ktorý môže nahradiť váhy na ryby ručne. To môže odstrániť veľa rybích váhy naraz. Vo všeobecnosti trvá asi 20 sekúnd odstrániť všetky stupnice. Bez ohľadu na veľkosť, elektrický odvápňovač nepoškodí ryby. Nepoškodí žraločie plutvy a rybie chvosty.

Keď ju použijete, jednoducho nalejte ryby do stroja, stlačte hlavný vypínač a po uplynutí času automaticky ukončíte operáciu, vytiahnite rybu zo stroja na rybárske váhy, ryba škrabku vyrezáva. Ušetrite čas, prácu a prácu, odstráňte mieru odstupňovania môže dosiahnuť 99%, škrabanie váhy rýb používajú rotačný efekt, takže ryby v pohybe v mierke, nespôsobia žiadne škody na ryby, rybie váhy automaticky vypúšťané a ryby sa uvoľní na ústie rýb.

Elektrický odvápňovač je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, s novým vzhľadom, ľahko sa čistí, bez alkálie, bez hrdze, dlhej životnosti, jednoduchou obsluhou a vysokou účinnosťou. Odvápňovač je lacný, ľahko sa pohybuje a šetrí energiu. Pre obchodníkov, ktorí predávajú ryby, je to najjednoduchší spôsob, ako odstrániť ryby. Jednoducho nalejte ryby do stroja a stlačte spínač, aby sa automaticky odstránili váhy rýb a zvýšila sa účinnosť práce.

Odporúčaný obsah: