V máji 18 th 2020 prišli do nášho výrobného závodu pracovníci oddelenia medzinárodného obchodu, aby skontrolovali výrobu strojov na výrobu palaciniek.

- May 21, 2020-

UVÁDZAJÚCE ZARIADENIA TORTILLA NA VÝROBU

Dňa 18 th 2020, dňa 30. júna, v pondelok, pod vedením vedúceho spoločnosti.MosesXu (predseda predstavenstva SSSSFoodMachineryCo., Ltd.) a pani Lucy Xu (prezident oddelenia medzinárodného obchodu), prišli do nášho výrobného závodu skontrolovať výrobu stroja na výrobu tortilly.

Účelom návštevy je prehĺbenie znalostí o stroji, zvýšenie povedomia o praktických operáciách a ako prvotriedne školenie strojárskej výroby a integrácia s budovaním tímov spoločnosti.

图片1

Jenny SI, riaditeľka medzinárodného obchodného oddelenia, zdieľala znalosti o produktoch a skúsenosti s predajom s ostatnými pracovníkmi.

图片2

SSS Hardware International Trading Co, Ltd sa nachádza vedľa krásneho jazera Chaohu v provincii Anhui. Dnes, keď kráčate popri bulvárnom brehu jazera, v okolí jazera, môžete zachytiť krásnu jarnú scenériu, povrch jazera je ako zrkadlo, loď sa pohybuje a vytvára mierne vlnky na povrchu jazera a cez jazero lezú piesočné vtáky.

图片3

Po príchode do továrne inžinier zahájil proces uvedenia stroja na výrobu tortilly do prevádzky a výrobnej linky roti / palaciniek.

图片4

Jenny starostlivo skontroloval vybavenie a proces uvedenia do prevádzky, ktorý vykonávali vaši inžinieri. Táto výrobná linka na výrobu tortilly bola prispôsobená pre zákazníka Jenny z Ukrajiny. Ako zodpovednosť voči našim zákazníkom všetci naši vedúci predaja starostlivo určia zariadenie prispôsobené pre ich zákazníkov: kvalita, výrobný proces, ladenie, až do procesu dodania.

图片5

Naši technici vysvetlili nášmu výrobnému procesu výrobnú linku roti / palaciniek. Táto výrobná linka bola prispôsobeným vybavením ruského zákazníka Alice. Alice s našim technikom pozorne objasňovala identifikáciu produktu, kvalitu atď.

图片6

Vyraďovanie stroja na výrobu palaciniek sa uskutočňovalo počas celého výrobného procesu. Dávkovanie múky, doba dokazovania, kvalita a množstvo cesta sú veľmi dôležité faktory pre konečný výrobok z palacinky.

Vysoko kvalitný výrobok do veľkej miery závisí od vybavenia a technológie spracovania. Súčasné školenie zamerané na zvýšenie vedomostí o produktoch našich zamestnancov oddelenia medzinárodného obchodu je tiež veľmi dôležitým krokom, aby sme lepšie slúžili našim stálym a novým zákazníkom.

图片7

Po sérii uvedenia programu do prevádzky, podrobnom rozložení zariadenia, spracovaní produktu sme dokončili kontrolu jednotlivých vrstiev pred dodávkou.

图片8

Tortilla stroj, palacinka stroj, chapatti stroj, pita chlieb, arabský stroj na výrobu chleba, roti paratha strojné jedným z SSSproduction základne. S dlhoročnými výrobnými skúsenosťami sme preukázali vynikajúcu kvalitu značky SSS, ktorá konkuruje na medzinárodnom trhu.

Tím oddelenia medzinárodného obchodu je lojálny a plne oddaný. Vždy sa snažíme podporovať našich zákazníkov.

图片9

Skupina SSS presadzuje princíp SINCERE, SERVICE A SUCCESS, snaží sa stať pre našich zákazníkov najlepším a najprofesionálnejším medzinárodným obchodným partnerom. Je to naša dlhodobá etika v duchu a službe.