Malý stroj na spracovanie krmiva

- Sep 19, 2018-

1. Technologický proces výroby potrubia pre ryby: príprava surovín zmiešavanie dopravovanie vytláčanie dopravovanie sušenie rozprašovanie korenie triedenie (balenie)

2. Konfigurácia zariadení na spracovanie rýb: miešačka podávač extruder vzduchový dopravník / zdvíhadlo viacvrstvový chladič rúry palivový postrekovač bubnový zdvíhací stroj vibračná obrazovka baliaci stroj

3. Na výrobu niektorých krmív sa môže použiť drvenie: miešačka podávača extruderového drviča.

Štyri, nočný Fox a mýval pes majú tiež rozdiel medzi dospelými a mladými a požiadavky na granuly sa tiež zvyšujú. Podľa tohto dopytu na trhu spoločnosť Haiyuan vyvinula a vyvinula rôzne typy liniek na výrobu expandovaných častíc, podľa rôznych výstupov má výrobná linka aj rôzne konfigurácie. Prispôsobením parametrov spracovania surovín, teploty a vlhkosti má výrobok charakteristiky nového tvaru, jedinečnej chuti, bohatej výživy a jemného tkaniva a je vhodný pre výživové potreby nórskych a líškových mýval v rôznych štádiách rastu.

Päť. Technológia spracovania privádzaného potrubia na extrudované ryby:

1. Mixér: Podľa rôznych výstupov z výrobnej linky si vyberajte rôzne typy miešačiek, hlavné dva modely, ktoré si môžete vybrať.

2, stroj na kŕmenie: používajte motor ako silový šnekový dopravník, zabezpečte, aby kŕmenie bolo pohodlné a rýchle.

3. Extruder: Rôzne typy extrúderov DSE sa vyberajú podľa výstupu výrobnej linky. Výkon sa pohybuje od 120 kg / h do 1000 kg / h. Kukurica, kostná múčka a mäsová múčka môžu byť použité ako surovina. Formu je možné meniť podľa tvaru výrobku.

4. Zdvíhanie: podávajte do rúry, výšku zdvíhacieho zariadenia podľa rúry na určenie, ale tiež si môžete zvoliť dopravník vzduchu.

5. Viacvrstvová rúra: rúra je väčšinou elektrická rúra, teplota medzi 0 - 200 stupňov cez samoreguláciu rozvádzača a časť s materiálom je nerezová dvojvrstvová sieťovina, čas pečenia je možné nastaviť podľa rýchlosť, päťvrstvová, sedemvrstvová rúra;

6. vibračné plátno: odstráňte nadbytočné množstvo odpadu.

7. Ochranná línia: osemhranný valec, valec, zdvíhací jednobunkový, dvojitý bubnový prívod, podľa výstupu, konfigurácia prírodného produktu,