Automatický inkrustuje Falafel Ball Croquette Machine

Automatické dotykové roti výrobca tortilly múky stroje na výrobu múky Automatické zakrivenie falafel lopta kroketový stroj automatické coxinha výrobca kubba tvorby stroja cenu
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Chapatti výroba stroj môže robiť chapatti s priemerom medzi 3cm-60cm, hrúbka 1-10 mm, iné veľkosti môžu byť prispôsobené. výrobok je veľmi populárny v Číne, môže byť konzumovaný ako večera alebo ako pohodlné jedlo vonku.

Tento druh stroja má stabilný výkon, nízku spotrebu energie a vysokú účinnosť, je vhodný pre malého výrobcu potravín.

 Pre-predaj Služby

1, 24 hodín online . Vaša žiadosť bude rýchlo zopovedaná24 hodín.

Tiež môže prejsť všetky otázky s vami pomocou akýchkoľvek online chatovacích nástrojov ( Wech Whatsapp Skype Vıber ,QQ , Obchod manažér )

2,Profesionálne predstavenie, detaily obrázkov a pracovné video na zobrazenie stroja

Služba na predaj :

1,Po potvrdení, že stroj je v poriadku, pošlite obrázok stroja, ktorý si objednáte, a potom ho zabalite do štandardnej exportnej drevenej krabice.

2,Otestujte každý stroj a skontrolujte ho vážne.Školenie údržby a prevádzky zariadení osobne,Ladenie zariadení, kým nie je všetko funkčné;

3,Dodávka:Ak loď po mori .po dodaní do námorného prístavu . Sainformovať sdodací čas a čas príchodu. Nakoniec pošlite všetky pôvodné dokumentyvám pomôže zúčtovanieod Express zadarmo.

Ak ho dodáte expresne k dverám (DHL, TNT, Fedex atď.) alebo letecky na vaše letisko, alebo logisticky do skladu, ktorý požadujete. Číslo zásielky vám povieme po doručení.

After (Fter)-predaj Služby

1, Bezplatné poistenie tovaru

2, 24 hodín onlineTeknotická podpora na vyriešenie akéhokoľvek problému . Poskytujte vám anglickú manuálnu knihu a technickú podporu, udržiavajte a inštalujte video, ktoré vám pomôže vyriešiť problém, alebo odoslajte pracovníka do vašej továrne.

3. Ak chcete poskytnúťJedenročná záruka a životnosť všetkých výrobkov


Automatické zakrivenie falafel lopta kroketový stroj automatické coxinha výrobca kubba tvorby stroja cenu


Hot Tags: automatické zakrivenie falafel lopta kroketový stroj, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena
Automatické zakrivenie falafel lopta kroketový stroj automatické coxinha výrobca kubba tvorby stroja cenuAutomatické zakrivenie falafel lopta kroketový stroj automatické coxinha výrobca kubba tvorby stroja cenu

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť