Automatické Touch Roti Maker Chlieb Maker

Automatické Touch Roti Maker Chlieb Maker

Automatická dotyková roti maker tortilly stroje na výrobu múky
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Lavash chlieb tvorcaAutomatický roti stroj na výrobuje dať dobré cesto do násypky, a cesto, ktoré je lisované cesto roll je prenášaný dopravníkový pás. Múka je posypané na cesto práškovej krabice, a potom je tvarovaný formy roll a tvarovanie cesto sa automaticky zmení. Do jedného.

Výkonnostné charakteristiky:

1.Automatický roti stroj na výrobumá legrační energie, bezpečnú výrobu, žiadny rohový odpad. Hrúbka a hrúbka môžu byť upravené na iné výhody, takže knedle vyrobené vo vzhľade, chuti, hmotnosti na dosiahnutie jednotného priestoru, ktorý úplne zmenil súčasnú nízku výrobnú účinnosť, plytvanie personálom, stav stredu trhliny.

2.Automatický roti stroj na výrobumakeris vyrobené z nerezovej ocele alebo potravín, rozumnú štruktúru, údržbu, demontáž a čistenie je jednoduché a pohodlné. Automaticky poslať kožu, poprášenie, formovanie, skinning. Jednotné materiály, úhľadné panely, šetria prácu.

3.Automatický roti stroj na výrobuje kompaktný v štruktúre, nový vzhľad,
 krásny vzhľad, čisté a hygienické, a môžu byť použité v mnohých strojoch. To môže potlačiť rôzne druhy rezance, chaotické kože, bunskin kože, a rôzne druhy kôry, atď. Tvary sú elegantné a jednotné


Hot Tags: automatické dotykové roti výrobcu chleba výrobcu, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena
Automatická dotyková roti makerAutomatická dotyková roti maker

Vyšetrovanie

You Might Also Like