Automatické Dotykové Roti Maker

Automatická dotyková roti maker
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Tento stroj je potrebné len čeliť cesto z mixéra môže byť dokončená prostredníctvom stroja,"uchopenie výrobnej linky na tortu"povrchom dopravníkového pásu priamo do násypky valcovaním, rednutie atď.

Inštitúcie budú čeliť jeden opäť rozšírený na tenkú hrúbku na 1 mm, mechanizmus automatického pod olejom rovnomerne, automatické posypeme nasekanou zelenou cibuľou a korením,s veľkou okrúhlou tenkou tyčou tvoria hierarchiu,a potom na prípravu pred a po utesnenie a rezanie stroj, ručné roll pre špirálovitý tvar, do chladničky pre prepravu alebo do stroja"na stroji na tvárnenie filmu z koláča. Špirálová guľa cez stroj"na plastové lišty stroj, automatické"na film, tenké, rezanie, automatické stohovanie, hotový výrobok von, ručné balenie, môže byť poslaný do mrazu čakanie na odoslanie. Hlavné ukazovatele technickej výkonnosti na pokročilej úrovni podobných domácich modelov.

Hlavné rysy:Tento stroj prijíma PLC a dotykovú obrazovku pamäťové funkcie, originál s medzinárodnou slávnou značkou, zabezpečiť stabilný a stabilný výkon, pohodlnú údržbu.

Rozsah uplatňovania:

Uchopenie tortu, koláče, pečivo hlinené pece roliach, Arábia pečivo výrobky, všetky druhy koláčových výrobkov."Na stroji na lisovanie plastov"môže byť dokončená tenká do koláča, a automaticky na stroji na tvárnenie filmu, automatický kvantitatívny výstup a stohovanie lisovanie, priamo do ďalšieho procesu.


Hot Tags: automatické dotykové roti výrobcu, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena
Automatická dotyková roti makerAutomatická dotyková roti maker

Vyšetrovanie

You Might Also Like