Čínsky automatické knedlík kože list Maker Machine / Automatické chlieb Výrobná linka

Čínsky automatický stroj na výrobu knedlových koží / automatická linka na výrobu chleba Zavedenie tortilla stroja Tortilla stroj sa používa na všetky druhy plochého tenkého chleba, ako je roti, chapati, tortilla, pita chlieb, palacinky, pizza, knedlík kože, jarná roláda obal, a tak ďalej. Tvar chleba môže byť guľatý, štvorcový, lichobežníkový, oválny, veľkosť a hrúbka sú prispôsobené. To je široko používaný v škole, hotel, reštaurácia, potravinársky priemysel a tak ďalej.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Hlavné funkcie
Plátky cesta sú jasnejšie a majú stabilnejšiu kvalitu po valcované a rozšírené valčekom a tvár zváracie zariadenia; valček má nastaviteľné zariadenie na nastavenie hrúbky plátok cesta na pridanie alebo zníženie hmotnosti výrobku; plátok cesta možno nakrájať na hotové výrobky pneumatickým alebo mechanickým rezacím zariadením; stlačte vnútorný krúžok cez dierovanie, aby sa zabránilo uviaznutiu v procese uvoľňovania plesní a udržať húževnatosť tortu;
PLC a dotyková obrazovka prijatá v operačnom systéme môže urobiť operáciu pohodlnejším; ručná výroba môže zabezpečiť, aby technika pečenia bola nedotknutá a výrobky mali krásny, úplný a jasný vzhľad.


Zavedenie tortilla stroja

Tortilla stroj sa používa na všetky druhy plochého tenkého chleba, ako je roti, chapati, tortilla, pita chlieb, palacinky, pizza, knedlík kože, jarná roláda obal, a tak ďalej. Tvar chleba môže byť guľatý, štvorcový, lichobežníkový, oválny, veľkosť a hrúbka sú prispôsobené. To je široko používaný v škole, hotel, reštaurácia, potravinársky priemysel a tak ďalej.


Hot Tags: čínsky automatický knedlík kože list výrobcu stroj / automatické linky na výrobu chleba, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena
Čínsky automatický stroj na výrobu knedlových koží / automatická linka na výrobu chleba

Vyšetrovanie

You Might Also Like